% 0 Faizli Sıfır Km Skoda Superb Kampanyası

2017 Model yılı araçlar içerisinde ayırt edici ve güçlü tasarımı ile dikkat çeken 2017 model Skoda Superb, zengin donanımı ve yüksek verimli motorları ile sıfır araç kampanyaları çerçevesinde satışa sunulmaya devam ediyor.

 

Faizli ve faizsiz uygun ödeme seçenekleri ile dikkat çeken bir kampanya oluşturan 2017 Model yılı Skoda Superb, Skoda’nın amiral gemisi olarak adlandırdığı tasarım anlayışıyla satışa sunulmaktadır.

 

89.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan yeni Skoda Superb modelinin en üst model fiyatı ise 216 bin 900 TL olarak belirlenmiştir. Otomatik ve manuel vites seçeneklerinin sunulduğu yeni Skoda Superb modelinde 125 beygirden başlayan ve 190 beygire kadar çıkabilen motor seçenekleri bulunmakla beraber 2.0 TSi otomatik vites benzinli motor seçeneğinde ise tam 280 cc motor gücü bulunmaktadır.

 

Güçlü tasarımı ve yüksek verimli motorları ile dikkat çeken yeni Skoda Superb aracında zengin bir iç donanım özelliği bulunmaktadır.

 

Donanımsal açıdan birçok teknolojik özelliği üzerinde barındıran ve bu açıdan da kendi türünün en iyi modellerinden birisi olan Skoda Superb kalitesiyle de Türkiye’de dikkat çekmeye devam ediyor.

 

Anlayışıyla tasarımıyla adresi sunduğu teknoloji ile dikkat çekici bir yapısı olan yeni Skoda Superb Sedan araçlar içerisinde tercih edilebilecek modellerden birisi olarak dikkat çekmektedir.

 

Son derece güçlü bir yapıya sahip olan bu modele sahip olmak için sunulan 24 bin TL 12 ay yüzde sıfır faizli kredi kampanyasından yararlanarak siz de faiz ödemeden aylık 2000 TL taksitlerle bu aracın 24 bin TL’sine faizsiz kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca 70.000 TL için de 24 ay yüzde 0,99 faiz seçeneği sunulan Skoda Superb aracına sahip olmak ve aracın test sürüşlerine katılarak aracı daha yakından görmek için Skoda bayilerini uğramanız yeterlidir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017 Skoda Superb, 2018 Skoda Superb, faizsiz araç kredisi, sıfır araba kampanyası, skoda, superb, taksitle sıfır araba

Sonraki Yazı