1.200 TL Taksitle Sıfır Km Doblo ve Fiorino Satışları Devam Ediyor!

2017 yılına özel sıfır araba kampanyaları Fiat tarafından sunulan özel ödeme seçenekleri ile araç sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Modern bir anlayışla ürettiği birçok modelini faizsiz kredi desteği de satışa sunan Fiat, uygun ödeme seçenekleriyle oluşturduğu faizsiz taksitli sıfır araç kampanyaları çerçevesinde yeni Doblo ve Fiorino modellerini satışa sunmaya başladı.

 

Özel ve kolay ödeme seçeneklerinin yer aldığı Fiat Doblo ve Fiat Fiorino kampanyası çerçevesinde satışa sunulan modeller için 24 bin TL kredi miktarı faizsiz seçeneklerle satışa sunulmaktadır.

 

Dört farklı taksit seçeneğinin bulunduğu 24.000 TL’lik kredi desteği için 12 ay vade, 15 ay vade, 18 ay ve 20 ay vade seçenekleri sunulmakta olup bu dört ödeme seçeneğinde ise faiz oranı yüzde sıfır olarak belirlenmiştir.

 

24.000 TL için 12 ay vade seçeneğinde taksit tutarı 2.000 TL, 15 ay vade seçeneğinde 1.600 TL, 18 ay vade seçeneğinde 1.333 TL, 20 ay vade seçeneğinde ise 1.200 TL taksit seçenekleri sunulmaktadır.

 

Siz de kampanyadan yararlanarak Sıfır kilometre bir Fiat Doblo ve Fiat Fiorino modellerinden birini kolay ödeme seçenekleri ile hemen sahip olabilirsiniz.

 

Özel bir donanımla üretilen yeni Doblo ve Fiorino modelleri için sunulan 24 bin TL’lik kredi seçeneğinden yararlanarak bu araçlardan birisine sahip olmak istiyorsanız en yakın Fiat yetkili satış noktalarına uğrayarak detaylı bilgi alabilir ve test sürüşlerine katılabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017, 2017 Fiat kampanyaları, 2017 Fiat sıfır araç kampanyaları, doblo, faizsiz taksitle sıfır araba, faizsiz taksitli sıfır araç kampanyaları, Fiat, Fiat Doblo ve Fiat Fiorino kampanyası, Fiat sıfır araba kampanyaları, sıfır araba kampanyaları, taksitle sıfır araba

Sonraki Yazı