1.500 TL Taksitle Faizsiz 0 Km Peugeot Partner

2017 model Peugeot Partner Tepee aracına özel hazırlanan sıfır araç kampanyası Peugeot yetkili satış noktalarında devam ediyor.

Geliştirilen yeni kasasıyla son derece dikkat çeken modellerin başında gelen Peugeot Partner Tepee, özellikle teknolojik donanımı açısından yapılan değişikliklerle son derece kullanışlı ticari araçlardan biri haline geldi.

100 kilometrede 6 litrelik bir yakıt tüketimine sahip olan yeni Peugeot Partner Tepee aracında opsiyonel olarak sunulan cam tavan özelliği de dikkat çekmektedir. Konforlu bir yapı sunan ve sağlam bir yol tutuşuna sahibi olan yeni Peugeot Partner Tepee aracına sahip olmak isteyenlere özel faizsiz kredi destekli sıfır araç kampanyası devam ediyor.

Mart ayına özel 30.000 TL kredi seçeneğinde 20 ay vade seçeneğinden yararlanarak aylık 1500 TL ödemeli sıfır faizli Peugeot Partner Tepee kampanyasından yararlanarak siz de bu araca faiz ödemeden sahip olabilirsiniz.

Mart ayına özel hazırlanan kampanyalı arabalar içerisinde en çok tercih edilen modellerden biri olan 2017 Peugeot Partner Tepee aracına sahip olmak ve aracın test sürüşlerine katılarak aracı daha yakından görebilmek için en yakın Peugeot yetkili satış noktalarına uğrayarak satış danışmanlarından ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca test sürüşleri ile aracı daha yakından tanıyabilirsiniz.

Kampanya sınırlı sayıdaki sıfır kilometre Peugeot Partner Tepee modellerinde geçerli olup banka kredisi kullanılabilen müşteriler yararlanabileceklerdir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017 Peugeot Partner Tepee, faizsiz sıfır araba kampanyası, Partner kampanyası, partner tepee, peugeot, Peugeot Partner Tepee kampanyası, sıfır araba kampanyası, sıfır araç kampanyaları, taksitle sıfır araba

Sonraki Yazı