10 BIN PEŞINATLA FIAT TICARI ARAÇ SAHIBI OLUN!

Düşük peşinatla hafif ticari araç alma fırsatları son hızıyla devam ediyor. Kolay ödeme seçenekleri ile 2020 yılında sıfır bir araç almak isteyenlere özel fırsatlar ve kolay ödeme seçenekleri içerisinde sunulan Fiat Fiorino ve Fiat Doblo seçenekleriyle devam etmektedir.  Ticari hayatınızı kolaylaştıracak bu modellere Fiat Koç Finans destekleri ile veya anlaşmalı kamu bankaları tarafından sunulan kredi destekleri ile size uygun faiz ve vade seçenekleriyle sıfır bir araç satın alabilirsiniz.

10.000 TL peşinat ile başlayan vade seçenekleri ile sahip olabileceğiniz Fiat Fiorino ve Fiat Doblo modellerine özel olarak sunulan kampanya çerçevesinde maksimum kullanabileceğiniz kredi miktarı 70 bin TL’dir. Bu çerçevede 36 ay vade seçeneği ile ve 0.89 faiz oranıyla kullanabileceğiniz 70.000 TL için aylık ödeme miktarını 2281 TL’dir.

10.000 TL peşinat ile sıfır kilometre araba almak isteyenlere özel sunulan 70 bin TL kredi desteğiyle siz de hem ticari araç olarak hem de aile aracı olarak kullanabileceğiniz bu modellere 36 ay taksit seçeneğiyle kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Taksitle sıfır kilometre araba almak isteyenlere özel hazırlanan bu kampanya ile satışa sunulan Fiat Fiorino ve Fiat Doblo özellikle gelişmiş teknolojisiyle ve motor performansıyla da kategorisinin Türkiye’de en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır.  Özellikle hafif ticari araç kategorisi içinde Türkiye’de en çok satılan modelleri olan Doblo ve Fiorino araçlarına anlaşmaları kamu bankaları tarafından sunulan otomobil kredisi desteğinden yararlanarak siz de 70.000 TL kredi desteği kullanabilirsiniz.

Fiat tarafından sunulan bu fırsatlardan yararlanarak siz de yeni bir ticari araç almak istiyorsanız ve Fiat’ın hafif ticari araç modellerinin özelliklerini yakından tanımak istiyorsanız en yakın Fiat yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

Bu ilana benzer arama terimleri: