2016 FORD MONDEO SIFIR ARAÇ KAMPANYASI

Ford Mondeo sahibi olmak isteyenlere Ford 2016 kampanyası başladı. Fırsatlarla dolu kampanya çerçevesinde sunulan hizmetlerle siz de uygun ödeme seçenekleriyle yeni bir Ford Mondeo sahibi olabilirsiniz.

 

Yenilikçi üst düzey motor anlayışına sahip 2016 model Ford Mondeo hem özellikleri hem de donanımı açısından çok güçlü bir anlayışa sahip. Modern otomobil anlayışıyla sürekli yenilenen bir teknolojiyle üretilen Yeni Mondeo modeli farklı tasarım anlayışlarına sahip.

 

Sıfır araç kampanyası çerçevesinde satışa sunulan Yeni Mondeo aracına sahip olmak isteyenlere tam 40.000 TL kredi desteği sunulmaktadır. 40 Bin TL kredi desteği kullanmak isteyenlere 20 ay vade ve % 0,66 faiz fırsatlarıyla satışa sunulmaktadır.

 

Taksitle sıfır Mondeo fırsatları Haziran ayı boyunca devam edecektir. Kampanya için sunulan model 2016 Ford Mondeo aracıdır.

 

Birçok özelliğin mevcut olduğu yeni Mondeo her açıdan alınabilecek araçların başında geliyor. Fırsat kampanyalarından yararlanarak siz de yeni bir Mondeo 2016 sahibi olmak için en yakın Ford yetkili satış noktasına uğrayabilir, test sürüşlerine katılabilir ve sıfır araç kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Bu ilana benzer arama terimleri: