2017 Model Citroen Nemo Özellikleri ve Fiyatı

/ 21 Ekim 2016 / / yorumsuz
2017 Model Citroen Nemo Özellikleri ve Fiyatı

Citroen yenilikleri 2017 yılında da devam ediyor. Farklı kategorilerde önemli araçlar üreten Citroen, hafif ticari araç kategorisinde de sunduğu yeni modelleriyle 2017 yılında da ciddi bir satış sayısına ulaşma hedefiyle sahnelerdeki yerini almaya hazırlanıyor.

2017 yılında hafif ticari araç kategorisinde Peugeot ve Fiat markalarını yakalama hedefiyle yola çıkan Citroen, 2017 yılında piyasaya çıkacak olan yeni model Citroen Nemo aracının tanıtımını gerçekleştirdi.

Fiat Fiorino ve Peugeot Bipper Tepee modelleriyle aynı tasarıma sahip olan 2017 model Citroen Nemo aracı, bu modellerle neredeyse aynı teknik detaylara sahip. Tek farkı teknolojik açıdan farklı mühendislik detaylarına sahip olmasıdır.

2017 model Citroen Nemo, 47.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacaktır. Fiyat açısından gayet iyi bir rakamla karı karşıyayız. Araçta 45 litrelik bir yakıt deposu bulunmaktadır. 2017 Citroen Nemo, 100 km’de ortalama 6 litre civarında bir yakıt tüketmektedir. Bu açıdan dizel motorlu hafif ticari araçlar içinde normal sayılabilecek bir yakıt tüketimine sahiptir.

Teknolojisini incelediğimizde bu sektörde yer alan hafif ticari araçlardaki birçok donanıma sahiptir. Yokuş kalkış desteği, yol bilgisayarı, bel destekli koltuk, elektrikli ön camlar ve yan aynalar, klima, 4 hava yastığı gibi donanımlara sahiptir. Üst modellerinde ise, hız sabitleme ve sınırlama, navigasyon, dokunmatik ekranlı multimedya sistemi gibi özellikler bulunmaktadır.

Teknik açıdan da diğer modellerle aynı özelliklere sahiptir. Araç 100 km’lik hıza ortalama 13 saniyede ulaşmakta ve maksimum 165 km hız yapabilmektedir.

Hafif ticari araçlardan biri olan Citroen Nemo 2017 modeline özel 20.000 TL faizsiz 20 ay vadeli kredi destekli sıfır araba kampanyasından yararlanarak bu araca daha rahat sahip olabilirsiniz.

Siz de aracı daha yakından görmek istiyorsanız en yakın Citroen yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.