2017 Model Nissan Qashqai Özellikleri Açıklandı...

Bu yılın en çok satılanları arasında gösterilen Nissan Qasqai 2017 yılında da adından çokça söz ettirecek.Her geçen gün geliştirilen Nissan Qashqai ile sürüşleriniz artık hem daha güvenli hem daha keyifli olacak.Nissan Qashqai dış tasarımı ,iç tasarımı ,teknolojisi,göze hoş görünen modeli ile tam da size uygun bir araba.Bu arabayı sürmeye başladıktan itibaren kendinizi güvende hissedebilirsiniz çünkü Nissan’ın güvenlik kalkanı ve herhangi bir kaza sonucu 6 adet hava yastığıyla size bu güveni verebilecek şekilde geliştirilmiştir.

2017 Model Nissan Qashqai’nin test sürüşünden elde ettiğimiz veriler:

  • Nissan Qashqai 100 km hıza yaklaşık olarak 11 saniyede çıkabiliyor.
  • Nissan Qashqai 185 km hız yapabiliyor.
  • Nissan Qashqai’nin yakıt tüketimi de çok uygun.Nissan Qashqai şehir içinde 100 km’lik mesafede 6 litre benzin harcarken şehir dışında 100 km’Lik mesafede yaklaşık olarak 4 litre benzin harcıyor.
  • Nissan Qashqai’nin yakıt deposu kapasitesi 55 litredir.

Siz de sizi istediğiniz yere götürebilen bir arabanız olmasını istemezmisiniz.Yerden yüksekliği 18 cm olan bu araba otobanlarda, arazi yollarında çok rahat bir şekilde gidebilecek olması size büyük bir avantaj sağlayacaktır.

2017 model Nissan Qashqai’de bulunacaklar:

Yokuş yardım sistemi

Acil fren yardım sistemi

Ön koltuk emniyet kemeri uyarı sistemi

Hız sabitleme ve sınırlama sistemi

Trafik işareti tanıma sistemi

Yorgunluk algılama sistemi

Kör nokta uyarı sistemi

SUV modeller içinde önemli bir yere sahip olan 2017 Qashgai aracına Nissan 2017 kampanyaları çerçevesinde 20 Bin TL kredi desteğinden yararlanarak 20 ay vade ve yüzde 0 faiz seçeneğiyle sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0, 1.2, 2016, 2016 model nissan qashqai, 2016 model qashqai, 2017, 2017 model nissan qashqai, 2017 model qashqai, 2017 qashqai, beyaz, beyaz renk nissan qashqai, dizel, dizel nissan qashqai, konya, manuel, manuel vites qashqai, nissan, nissan qashqai, nissan qashqai 1.2, qashqai, satılık nissan qashqai, satılık qashqai, taksitle nissan qashqai, taksitle qashqai

Sonraki Yazı