2017 Model Peugeot Bipper Tepee Comfort Plus

Hafif ticari araç kategorisinde yer alan ve gün geçtikçe tutulan araçlardan biri haline gelen Peugeot Bipper aracının 2017 yılında piyasaya çıkarılacak olan modelinin test sürüşleri gerçekleşmeye başladı.

 

Yeni Bipper 2017 modeli daha önceki yıllarda çıkartılan modellerle aynı özellikleri yansıtmaktadır. Araçta hem tasarım hem de donanım olarak çok fazla fark bulunmamaktadır. Bu yazımızda size test sürüşleri esnasında tuttuğumuz notları aktararak aynı özellikleri gösteren Fiat Fiorino ve Citroen Nemo modelleriyle bu aracı daha iyi karşılaştırma olanağı bulacaksınız.

 

Yeni 2017 Bipper modelinde sürücü ve yolcu hava yastıkları ile beraber iki tane de perde hava yastıkları bulunmaktadır. Araçta dokunmatik ekran seçeneği opsiyon olarak sunulmaktadır. Manuel vites seçeneğiyle sunulan bu araca isterseniz otomatik vites seçeneğinden yararlanarak da sahip olabilirsiniz. Araçta arka park sensörü, elektrikli ön camlar ve yan aynalar bulunmaktadır. Sis farı da sisli havalarda size kolaylık sağlamaktadır.

 

Aracın diğer önemli özelliği viraj denge sistemine sahip olmasıdır. Bunun dışında manuel klima seçeneğiyle satışa sunulan 2017 Bipper aracında yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon bulunmaktadır. Diğer bir özelliği de sürücü koltuğunda yükseklik ayarı ve bel desteğinin olmasıdır. Bunun dışında başka bir özelliği de yoktur.

 

Yakıt tüketimi açısından da aracı 1000 Km civarında kullandık. Araç şehirler arasında 100 Km’de 5.2 civarında yani 20 TL civarında bir yakıt tüketti. Şehir içinde ise 100 Km’de 6,5 litre civarında yani 25 TL civarında bir yakıt tüketti. Bu açıdan diğer modellerle neredeyse aynı yakıt tüketimine sahip.

 

Aracın dezavantajlarından biri 75 beygirlik bir motora sahip olması. Eğer 90 beygir oalarak üretilseydi son derece güçlü bir araç olabilirdi. Yokuşlarda araç zorlandığı için yakıt tüketimi artmaktadır. Aracın hızlanma süresi 13 saniye civarındadır. Aracın ulaştığı maksimum hız ise saatte 155 km olarak tarafımızdan ölçülmüştür.

 

Yeni Bipper Tepee 2017 modelinin Peugeot bayilerindeki peşin fiyatı 49,500 TL olup araç bedelinin 20 Bin TL’sine 20 ay vade ve yüzde 0 faiz seçeneğinden yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için en yakın Peugeot yetkili satış noktasına uğrayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0, 1, 1,3 comfort plus, 2017, 2017 bipper tepee, 2017 model bipper tepee, 2017 Model Peugeot Bipper, 2017 Model Peugeot Bipper fiyatı, 2017 Model Peugeot Bipper özellikleri, 2017 model peugeot bipper tepee, 2017 Peugeot Bipper, 3 comfort plus, beyaz, beyaz renk peugeot bipper tepee, bipper tepee, dizel, dizel peugeot bipper tepee, istanbul, manuel, manuel vites bipper tepee, peugeot, Peugeot Bipper 2017, peugeot bipper tepee, peugeot bipper tepee 1, peugeot bipper tepee 1,3 comfort plus, satılık bipper tepee, satılık peugeot bipper tepee, taksitle bipper tepee, taksitle peugeot bipper tepee, Yeni Peugeot modelleri

Sonraki Yazı