" /> 2017 MODEL VOLKSWAGEN BEETLE | YENİ ARABA MODELLERİ

2017 MODEL VOLKSWAGEN BEETLE

3 kuşak sonra kendini yenileyerek ortaya çıkan Beetle, sevimli yapısıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Günümüz teknolojisine en iyi şekilde ayak uydurmuş sevimli tosbik, birçok Volkswagen’deki motor özelliğinden tutun da , teknik özelliklerin çouğuna sahip. Gece şıklığını farlarıyla size gösteren Beetle, ayrıca gece sürüşünde farlarıyla size yardımcı oluyor.

1.2 TSI Manuel motor gücündeki Beetle, park alanından da size tasarruf sağlıyor ve gözünüz arkada kalmadan aracınızı kilitleyip rahatça işinizi halledebiliyorsunuz. Şehir içi yakıt tüketimi 6,5 olan Beetle, şehir dışında ise 100km’de 4,6 lt tüketiyor. Hızlanma süresi 10,9 olan 2017 Wolkswagen Beetle serisi maksimum 180 km ye ulaşabiliyor. Bu özelliği ile de pek çok hız yapamayan aracı geride bırakıyor.

 

Gözünüze arı gibi küçük görünen 2017 Volkswagen Beetle ,aslında geniş bagaj kapasitesine sahip hem de 310 lt.Hem yolcunun hem de bagajın rahatça sığabileceği Volkswagen Beetle 2017 modelinde, arka koltuklar katlandığında bagaj kapasitesini de arttırabiliyor.

Tarz ve kalitede her zaman öncülüğünü korumuş Volkswagen serisi , 2017 Volkswagen Beetle serisi ile de beğeni toplamayı bekliyor. 16 ” Whirl ” alaşımlı jantları sportifliğin yanısıra araca hava katmış. Hız sabitleyici, Esp, dokunmatik ekran ve Hill Hold gibi pek çok teknik özelliğe sahip

Beetle’ın fiyatları ise şöyle:

1.2 Motor TSI Manuel 69.000 TL’den başlıyor.

Design serisinin fiyatları ise 80.000 TL’den başlayıp 90.000 TL’den devam ediyor.

 

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri: