2017 model Volkswagen Passat kampanyası

2017 model Volkswagen Passat kampanyası

Türkiye’nin en çok sevilen Sedan araçlarının başında gelen ve teknolojisi ile de en çok tercih edilen araçlarından biri olan Volkswagen Passat, 2017 yılında da Volkswagen tarafından sunulan kredi destekleri ile alınabilecek en önemli araçlardan biri olarak dikkat çekmektedir.

Sedan kasa seçeneğiyle satışa sunulan Volkswagen Passat modeli modern teknolojisi açısından en kullanışlı araçlarının başında gelmektedir. Özellikle yol tutuşu ve güvenliği açısından da dikkat çekici araçlardan biri olan yeni Volkswagen Passat modeline sahip olmak isteyenlere özel tam 50.000 TL kredi desteği ve 48 ay vade seçeneği ile sunulan sıfır araç kampanyasında istenen faiz oranı yüzde 0,99 olarak sunulmaktadır.

Manuel ve triptonik otomatik vites seçenekleriyle satıştaki yerini almaya devam eden yeni Passat 2017 modelinde tam otomatik dört bölgeli klima seçeneği bulunmaktadır.

Teknolojinin en iyisini bulabileceğiniz modellerin başında gelen ve her açıdan sınırları zorlayan bir anlayışla üretilen Volkswagen Passat modeli, göze hitap eden ve ilgi uyandıran bir tasarım anlayışıyla satışa sunulmaktadır.

Kolay ödeme seçeneklerinden yararlanarak siz de Volkswagen sıfır araba kampanyası çerçevesinde satışa sunulan 2017 model Passat aracına sahip olmak istiyorsanız kampanya ile ilgili bilgi almak ve aracın katılmak için en yakın Volkswagen yetkili satış noktalarını uğrayabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017, 2017 Volkswagen Passat, 2017 Volkswagen Passat kampanyası, passat, sıfır araba kampanyası, sıfır araç kampanyası, taksitle sıfır araba, volkswagen, volkswagen passat

Sonraki Yazı