2017 Model Volkswagen Passat Variant Özellikleri

2017 Model Volkswagen Passat Variant

Upuzun yollarda arka koltukta ayaklarınızı boylamasına uzatıp, yolculuğun tadını çıkaracağınız çok geniş bir aile aracı; Volkswagen Passat Variant. 70’li yıllardan beri de konforu tartışılmaz olan Variant, station vagonu sayesinde kendini mükemmelleştiriyor.

 

Volkwagen Passat Variant 4 farklı motoru vardır. Motor tipi benzinli ve 1395 cc hacime sahiptir. Maksimum hızı ideal olup 206 kmdir , 0-100 km hızlanma ise saniyede 9,9 dur. 6 ileri manuel vitestir. Diğer özellikleri ise göz kamaştırıcı, bunu da mı yapmışlar diyeceğimiz pek çok teknik donanıma sahip.

 

2017 yenilenen Passat Variant ın en hayat kurtarıcı özelliklerinden biri Acil Durum Asistanı özelliğinin olması. Diyelim ki yolda gidiyoruz acil bir durum oldu,direksiyon hakimiyeti kaybolmaya başladı ve araç şeritten çıkıyor. Hemen Emergency Assist yani Acil Durum Asistanı devreye girerek, kendini şeritte sabitliyor ve diğer araçları da tehlike olduğuna dair uyarıyor.

 

Klimatronik özelliği ise sizi etkileyecek diğer donanımlardan birisi. Ön ve arka koltuktaki yolcular, ısıyı kendilerine göre ayarlayabiliyorlar. Bu özelliği sayesinde de klimanın çarpma etkisinden kurtulmuş oluyoruz.

 

”Traffic Jam Assist” ise sizi trafik stresinden kurtaracak. Çünkü Volkswagen Passat Variant dur kalk ve ilerle sistemiyle geriye yaslanarak aracınızı rahatça kullanabilirsiniz.

 

Diğer bir şaşıracağınız özellik de geri manevrayı kendi halleden ayna ayar kumandası. Ayarlıyoruz ona sadece dönmek kalıyor. Volkswagen Passat Variant da bu işlemi zekice hallediyor.

 

Bu kadar çok özelliği içinde barındıran Passat Variant’ın yakıt tüketimi ise oldukça uygun. Şehir içinde 100 km’de 4,9 litre. Şehir dışı ise sadece 100 km’de 3,8 litredir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017, 2017 model passat, 2017 model Volkswagen Passat, 2017 model Volkswagen Passat Variant, 2017 Passat, 2017 Volkswagen Passat Variant, ankara, dizel, dizel volkswagen passat, otomatik, otomatik vites passat, passat, satılık passat, satılık volkswagen passat, siyah, siyah renk volkswagen passat, sıfır, taksitle passat, taksitle volkswagen passat, variant, volkswagen, volkswagen passat, Volkswagen Passat Variant, Volkswagen Passat Variant 2017, Volkswagen Passat Variant özellikleri, yeni Volkswagen Passat Variant

Sonraki Yazı