2018 MODEL AUDI A7 SPORTBACK TEKNIK DETAYLARI VE FIYATI

Son zamanlarda otomobil üretimlerini artıran Audi, teknik detaylar ve donanımsal özelliklerle yeni tasarım modellerini birleştirerek sunmaya devam ediyor. 2018 model Premium Coupe Audi A7 Sportback yenilenmiş haliyle karşımızdaki yerini aldı. Yeni özellikler ve performans verisi kendine has kesimleri bulunuyor.

 

Bilindiği üzere A7 Sportback karşımızdaki yerini ilk olarak sene 2010 da almıştı. Zaman geçtikçe ilgi artan araç modelleri daha çok satışlarda bulunmuştur. Genellikle sportif araç sevenleri için gelişim kaydeden A7 bazı değişimler sonunda ikinci nesliyle kullanıcılarının karşında bulundu. İşte bu araç Audi A7 Sportback’dir.

 

 2018 Model Audi A7 Sportback Teknik özellikleri

Motor seçeneklerinin neler olduğuna bakacak olursak ilk etapta 3,0 LT v6 340 ps 335 bg 500 nm tork güç üreten motor kullanılacak. Bunun hız yapma süresine göz atarsak 0-100 km/s hız süresini 5,3 saniyede tamamlıyor ve yüksek limit olarak da 250 km/s yapıyor. Ortalama yakıt tüketimi ise 6,8 LT olarak belirlenmiştir.

 

Aracımızda 7 ileri S-Tronic şanzıman kullanılıyor. Bir diğeri araç 4 tekerden çekiş sistemine sahiptir. İlerleyen zamanlarda da 4 ve 6 silindirli benzinli yanı sıra dizel motorlarda bulunacaktır.

 

 

2018 Model Audi A7 Sportback Donanımları

Belirli donanımsal verileri açıklanan araçta 39 farklı sürüş destek sistemi yer alacak. 21 inç olan jantlar, multimedya ekranı 10, 1 inçlik olan, dijital gösterge paneli olarak bunları sayabiliriz.

 

Bagaj alanında her hangi bir değişim yaşamamış araçta 535 LT bagaj hacmine sahiptir.

 

2018 Model Audi A7 Sportback Fiyatı

Otomobil kullanıcılarının en merakla beklediği konuya gelmiş durumdayız. İşte sezona damga vurmayı düşünülen araç Almanya da sunulacak fiyatı 68.000 Euro civarında olacaktır.

 

Fiyatları açısından ulaşılması zor modeller arasından yer alan Audi A7, teknik detayları açısından incelendiğinde önemli sportif araçlar içerisindeki yerini almaya devam ediyor. Bu açıdan da bakılması ve incelenmesi gereken modellerin başında gelmektedir.

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri: