" /> 2018 Model Mercedes E 180 Teknik Detayları, Donanım ve Fiyatı   | YENİ ARABA MODELLERİ

2018 MODEL MERCEDES E 180 TEKNIK DETAYLARI, DONANIM VE FIYATI  

Günümüz teknolojisini en iyi yansıtan markalarından biri olan Mercedes, ürettiği yenilikçi teknolojilerle dikkat çekmeye devam ediyor. Ürünlerine ara vermeden devam eden Mercedes merakla beklenen E 180 tanıtımını gerçekleştirdi. Yollara sunulan araç makyajlı haliyle karşımıza çıktı. Fiyatı ve donanımları aracın uygun olduğunu akıllardaki yerine sokuyor. Aracımız Premium sınıfından olan gözle görülebilen modellerden birkaçı olduğunu açıklayalım.

 

Yeni Mercedes alıcılarını pişman etmeyecek seviyede ve kullanımı etki bırakacak tiptendir.

Güçlü motor teknikleri sürücülerin performans konusundaki tercihlerinden biri olduğunu söyleyelim. Beklenilen aracın donanım verilerine geçip neler olduğuna göz gezdirelim. Konfor bakımından beklenenlerin üstünde karşılanacak araç yaşam alanı olarak teknolojilerinin üst seviyede kullanıldığını söyleyebilirim.

 

2018 Model Mercedes E 180 Teknik Özellikleri

 

7,8 LT şehir içi/ 5,1 LT şehir dışı/ 6,1 LT ortalama ise de yakıtsal verilerini bizlere sunuyor.

Değeri bizler için önem sarf eden aracın Motorsal güç olarak 1, 6 LT 156 bg 250 nm tork yapısına sahiptir. Bunun birleşiminde 0-100 km/s 9,6 saniye- Maksimum hız/220 km/s performans detayları kullanıcıları ilgilendirdiği için aktaralım.

 

Boyutsal veri olarak 4879 mm uzunluğa/ 1474 mm yüksekliğe / 1854 mm genişliğe sahip aracımız 565 LT bagaj alanına sahip olması beklenilen seviyede olduğunu göstermiş oluyor.

 

2018 Model Mercedes E 180 Donanımları

 

Kullanıcıları için aracımız yenilenen kasayla bambaşka bir fark yaratmış. En basitinden olanı söylersek arka stopların LED le birlikte olması, diğer yönlü alternatifli görsel şölen sunan ön farlar, yaşam alanının yani iç mekan ın son derece kaliteli şekilli etkide olması güzellikler arasında sayabiliriz.

2018 Model Mercedes E 180 Fiyatı

 

İşte, merakla beklenilen bizler için en önemli olan fiyat konusuna geldiğimizde ise aracımız Mercedes E 180; 193.000 TL fiyatıyla yetkili servilerinde sevenlerinin gelmesini bekliyor.

 

Ayrıcalıklı teknolojisiyle her zamana ayak uydurabilen Mercedes modelleri, tasarım ve konfor anlayışıyla son derece önemli özellikleri yansıtmaya devam ediyor.

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri: