2019 PEUGEOT BOXER VAN FIYATLARI VE ÖZELLIKLERI

İş ve ticaret yaşamında ürünlerin yüklenmesi, boşaltılması ve taşınması gibi durumlarda geniş bagaj hacimlerine sahip olan, hızlı nakliyatı sağlayabilecek motor gücüne sahip ticari araçlar son derece gereklidir. Bu sınıfta ihtiyaca cevap verecek nitelikteki araçlardan biri ise yeni Peugeot Boxer Van olmaktadır.

 

Sağlam ve Geniş

 

Geniş ve dinamik yeni ön ızgarası ile şık bir görünüş sunan bu araçlar, son derece güvenlikli ve sağlam bir yapıya sahiptir. Üretim öncesinde 4.000.000 km’lik farklı sürüş koşullarında test edilmiş aynı zamanda kapılar üzerinde 500.000 kez aç kapa testine tabi tutulmuş bulunmaktadır.

 

Önden çekişli özelliğe sahip olan Peugeot Boxer Van, 2.2 HDI motora sahip olup, motor gücü modele göre 130-150 beygir gücü arasındadır. Manuel 6 ileri vites olarak kullanılmakta olan bu araçlar, 1410-1825 kg istiap haddine sahip olmaktadır.

 

Şehir içinde ortalama 6.9-9.3 lt/100 km, şehir dışında ortalama 6.1-6.5 lt/100 km ve karışık olarak ortalama 6.4-7.5 lt/100 km yakıt tüketimine sahip olmaktadır. Karbondioksit emisyon oranı ise 168-199 g/km arasındadır.

 

Birçok Farklı Renk Seçeneği

 

Dış tasarım özelliklerine bakıldığında Alp beyaz, okyanus mavi, Çivit mavi, Güneş sarı, bayrak kırmızı gibi opak renklere ek olarak kristal mavi, alüminyum gri, Sahra beyaz, yakut kırmızı gibi metalik renk seçenekleri sunulmaktadır. Gösterişli dış tamponuna ek olarak çıkıntılı hatlara sahip kaputu ile maksimum koruma sağlamakta, yeni arka 3. stop lambaları, halojen veya LED aydınlatmalı gündüz farları ile dikkat çekmektedir.

 

Farklı İşlevlere Sahip Koltuklar

 

İç kısımda ise birçok eşya gözü ve işlevselliği ile 22 litrelik ek yerleştirme kapasitesi bulunan araç, 5″ dokunmatik ekranı ile navigasyon, geri dönüş kamerası, USB ve Bluetooth bağlantıları gibi fonksiyonlara olanak tanımaktadır. Ayrıca Magnet siyah kumaş döşeme koltukları yükseklik ve eğim ayarlama özelliğine sahip olmaktadır. Katlanabilir orta koltuğun arka kısmı ise entegre bir şekilde portatif bir masaya dönüşerek yolculuk sırasında yüksek konfor sağlamaktadır.

 

Yüksek Eşya Taşıma Kapasitesi

 

Araç azami 1.87 m iç genişlik ve 1.42 m taban genişliği ile piyasanın en yüksek eşya taşıma kapasitesine sahip bulunmaktadır. Gelişmiş süspansiyon sistemleri, etkin yükleme kabiliyetleri ve 270 derece açılabilen arka kapıları ile eşyaların rahatlıkla yükleme ve boşaltılmalarını sağlamaktadır. Buna ek olarak yardımcı elemanlar olan taban yük bağlama kancaları, 12 volt priz, yük bölümünün bağımsız kilitlenme özelliği gibi birçok donanım da kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

 

Güvenli Yolculuk

 

Hız sabitleme ve sınırlama sistemi başta olmak üzere araçta her türlü güvenliği sağlamaya yönelik ESP/ASR/LAC/HILL HOLDER/ABS/ABD ve EBA sistemleri mevcuttur. Ayrıca 60 litre sürücü hava yastığı ve buna ek olarak yolcu hava yastığı bulunmaktadır. Aracın 2019 yılı itibariyle resmi olarak en düşük anahtar teslim fiyatı 118.500 TL’dir.

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri: