2020 Model Fiat Egea Urban Plus 1.4 Fire 95 HP

/ 29 Ocak 2020 / / yorumsuz
2020 Model Fiat Egea Urban Plus 1.4 Fire 95 HP

Fiat markasının önemli modellerinden biri olan Egea Sedan aracı, faiz indirimleri sonucunda ilgi görmeye devam ediyor. Düşük faiz kredisi sunan Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası bünyesinde oluşturulan fonlarla sıfır araba modelleri için sunulan 0.49 faizli taşıt kredisi çerçevesinde Urban modeli satışa sunulmaya başlandı.

 

Banka kredisiyle 50 Bin TL ile 120 Bin TL arasında değişen kredi miktarlarını 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak alabileceğiniz yeni Fiat Egea Sedan Urban modeli düşük kredi faizleriyle ulaşılması kolay sedan modelleri arasında yer alıyor.

 

Özgün bir yapıya bürünen ve araç kategorisinin önde gelen arabalarından biri olan yeni Fiat Egea hızla büyüyen bir anlayışla sektördeki yerini almaya çalışıyor.

 

2020 Fiat Egea modelinin sunulan teknoloji açısından detaylı incelemesini yapmaya çalışacağız. Tasarım anlayışı detaylandırılmış Fiat Egea güncellenen tasarımı ile dikkatle incelenmektedir. Fiat tarafından yapılan basın açıklamasına göre üç ay içinde Fiat mağazalarındaki yerini alacağı alıcıya duyuruldu.

 

2020 model Fiat Egea Sedan 4 donanım ve dikkat çekici kasa seçeneği ile geliyor. Güncel kasa türleriyle ile satın alınabilecek olan sıfır model Egea pratik bir kullanım için çeşitli donanımlar sunuyor. Göz alıcı bir tasarımı olan Fiat Egea model türünün en alt modelinin fiyatı 82,900 TL en üst modelinin fiyatı 146,400 TL aralığındadır. Fiat Egea aracımızın bu modeli 100 km’de ortalama 5,7 lt yakıt ile performans göstermektedir.

 

Modern teknolojisiyle Fiat Egea Binek Araç kasa tipindeki bu aracın 4 Kapısı ile üretilmektedir. Bu yönüyle bu araç C Segment sınıfındadır. Yeni motor anlayışı açısından Fiat Egea modelimiz 1368 cc motor sistemiyle en fazla 185 km/saat hıza çıkmaktadır.

 

Fiat Egea aracımız 1368 cc motor hacmi ile en fazla 185 km/saat hız yapabilmektedir. 525 kg kapasite hacmi bulunan özellikli hacmiyle Egea, aynı zamanda 1150 kg ağırlığındadır. Aracımız aynı zamanda 4532 mm uzunluğu, 1792 mm genişliği, 1497 mm yüksekliğinde. Detaylı bilgi için farklı bir anlayışın ürünü olan Fiat Egea yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

hurdacı 

Gelişimine her geçen gün artıran Fiat türünde yokuş kalkış desteğini donanım olarak bulundurmuştur. 2020 model Fiat Egea arabasında sürücü hava yastığı ile birlikte, yolcu hava yastığı standart olarak sunulmaktadır. Çocuk koltuğu takmanın en güvenli yolu isofix Fiat Egea serisinde donanımlar arasında bulunmaktadır.