2020 Model Opel Araçlarda Faizsiz Taksit İmkanı

/ 8 Ocak 2020 / / yorumsuz
2020 Model Opel Araçlarda Faizsiz Taksit İmkanı

Sıfır km yeni bir araç almak isteyenlere özel Opel fırsatları son hızıyla devam ediyor. Özellikle fiyat aralığı açısından alınabilecek yeni Astra sedan modellerine özel kampanyalar Opel finans ayrıcalıklarıyla bireysel müşterilere sunulmaya devam ediyor.

Opel fırsatları çerçevesinde kredi desteği anlaşmalı bankalar ayrıcalığıyla sunulmaktadır. Araçlar için sunulan kredi destekleri araç bedelinin % 70’ine kadardır. Kredi olanaklarından yararlanarak sıfır araba almak isteyenlerin kredi notlarının iyi olması gerekmektedir.

Sıfır Km Opel Astra Kampanyası

Sedan kasasıyla yılın en önemli modellerinden biri olan bu araç, sadece benzinli motor seçeneğiyle satışa sunulmaktadır. Edition Plus, Designe ve Sport olmak üzere üç farklı modeller piyasaya sürülen bu araçta hem otomatik hem de manuel seçeneği bulunmaktadır.

140 beygirlik son derece gelişmiş bir motorla birlikte gelişmiş donanımsal özellikler de mevcuttur. Özellikle motor performansı açısından beğenilen bu araç, alınabilecek en ideal sedan modellerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Faizli ve Faizsiz Kredi Destekli Sıfır Araba Kampanyası

Sıfır araba kampanyası çerçevesinde sunulan 40.000 TL kredi desteği için faiz istenmemektedir. Faizsiz taksitle sıfır km araba almak isteyenlere özel olarak 12 ay vadeli 40.000 TL kredi desteği verilecektir.

Ayrıca 100.000 TL’ye kadar kredi kullanımına izin veren Opel 48 ay vadeli 100.000 TL için % 0,99 faiz seçeneği sunmaktadır. Düşük faizli 48 ay vadeli 100 bin TL kredi desteğiyle siz de sıfır km Opel Astra Sedan sahibi olabilirsiniz.

Kredi Destekli Sıfır Km Astra Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Faizli ya da faizsiz otomobil kampanyası çerçevesinde satışa sunulan  yeni Astra Sedan modeline sahip olmak isteyen müşterilerin haciz ya da banka takibine uğramamış olması ve kredi notlarının iyi olması gerekmektedir. hurdacı

Kampanyalı otomobil modelleri içerisinde yer alan Astra modelini daha yakından görüp test sürüşlerine katılarak yenilikçi donanımlarını yakından görmek için Opel bayilerine uğrayabilirsiniz.