2020 Model Toyota RAV4 Hybrid Fiyatları ve Özellikleri

/ 2 Ocak 2020 / / yorumsuz
2020 Model Toyota RAV4 Hybrid Fiyatları ve Özellikleri

Toyota RAV4 Hybrid

SUV gövde tipiyle 2020 yılında satın alınabilecek en teknolojik modellerin başında gelen Toyota RAV4 Hybrid modeli, motor ve şanzıman özelliğiyle dikkat çekmeye devam ediyor.

 

Geniş ve konforlu bir iç hacim arayanların tercih edebileceği modellerin başında gelen bu araç ileri seviye güvenlik özelliklerine sahiptir. Hybrid teknolojisiyle de donatılan bu araç ileri seviye güvenlik özellikleriyle birleştirilmiş son derece gelişmiş motor özelliklerine sahiptir.

 

2,5 litrelik son derece güçlü Hybrid teknolojisiyle 4×4 motor özelliğine sahip olan bu araç, birleşik yakıt tüketiminde ise bu kadar güçlü motora rağmen son derece düşük bir tüketim oranı göstermektedir. Araç birleşik yakıt tüketiminde 100 km’lik mesafeyi 4,4 litre ortalama yakıt tüketimiyle alabilmektedir.

 

Yeni tasarıma sahip SUV yapısıyla dikkatleri çeken bu araç son derece gelişmiş iç mekanıyla yola hakim olabileceğiniz geniş bir perspektif sunmaktadır. Keyifli sürüşler için geniş bir görüş açısıyla rahat bir şekilde araç kullanımı sunmaktadır.

 

2020 Toyota RAV4 Hybrid Fiyatları

 

2.5 Hybrid 4×4 Flame e-CVT: 368.850 TL

2.5 Hybrid 4×4 Passion e-CVT: 442.350 TL

2.5 Hybrid 4×4 Passion X-Pack e-CVT: 467.350 TL

hurdacı

SUV modellerinden biri olarak piyasada Toyota güvencesiyle satışa sunulan RAV4 2020 modeli sadece otomatik şanzıman özelliğine sahiptir. Araç donanımsal açıdan da birçok özelliğe sahiptir. Şerit takip asistanı, hız sabitleme ve sınırlama, 8 inç dokunmatik double ekran, park freni, otomatik far ve yağmur sensörü, yokuş kalkış desteği, araç mesafe takip sistemi gibi önemli donanımlar bulunmaktadır.

 

Fiyat açısından 360 bin TL üzerinde satışa sunulan bu araca ulaşmak kolay olmasa da bu araç takip edilecek modellerden biridir. Siz de bu aracı test ederek özelliklerini yakından görebilirsiniz.