30 Bin TL Faizsiz Yeni Ford Focus Kampanyası

Ford binek araçlarda inanılmaz fırsatlar Ford tarafından sunulan finansman desteğiyle devam ediyor. Faizsiz kredi desteğiyle sunulan taksitle sıfır araba imkânından siz de yararlanarak yeni bir Ford Focus sahibi olabilirsiniz.

 

2017 model Ford Focus 68.000 TL başlangıç fiyatıyla yetki satış noktalarında satışa sunulmuştur. Sıfır araba kampanyaları çerçevesinde sunulan faizsiz Ford finans kredi kampanyasından yararlanarak 30.000 TL faizsiz araç kredisi kullanabilirsiniz.

 

Teknik, donanım ve performans açısından önemli veriler sunan Ford Focus modeline özel hazırlanan kampanyadan yararlanarak sıfır bir binek model sahibi olmak isteyenlere Ford güvencesiyle 15 veya 18 ay taksit seçenekleriyle 30.000 TL faizsiz kredi kampanyası sunulmaktadır.

 

Son derece uygun ödeme seçenekleriyle satışa sunulan bu model 115 beygir motor hacmiyle de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

 

Son zamanların en çok satış oranlarına ulaşan sedan modellerinin başında gelen Ford Focus modeli kampanyalı araba satışları içinde en çok tercih edilen model olmasıyla da dikkat çekmektedir.

 

Siz de Ford fırsatlarıyla satışa sunulan ve güvenlik özelliklerinin standart olarak sunulduğu bu modele Ford Finans desteğinden yararlanarak faizsiz kredi kullanarak kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 

30 Bin TL 15 veya 18 ay ödemeli % 0 faizli kredi kampanyasında sadece bireysel müşteriler yararlanabilmekte olup ayrıca kredi notu düşük olanlar bu fırsatları kullanamamaktadır.

 

Siz de ayrıntılı bilgi almak ve kampanyadan yararlanarak 2017 model Ford Focus sahibi olmak için mesai saatlerinde herhangi bir Ford bayisine uğrayabilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017 model Ford Focus, 2018, 30 Bin TL faizsiz Ford kampanyası, focus, ford, sıfır araba kampanyası, taksitle sıfır araba

Sonraki Yazı