40.000 TL FAIZSIZ TAKSIT MIKTARIYLA YENI FIAT FIORINO

Ticaretle uğraşanlara ya da geniş bir aile aracı arayanlara özel fırsatlarla sıfır araç kampanyası Fiat Koç finans ayrıcalıklarıyla bayram öncesi de devam ediyor. Fiat’ın en çok tutulan ve donanım açısından da birçok özelliğinin yer aldığı hafif ticari araç kategorisinin en önemli aracı olan yeni Fiorino modeline özel ödeme fırsatları Fiat Showroomlarında sunulmaya başlandı.

 

Fiat Fiorino 2018 modeli benzinli ve dizel motor seçenekleriyle satışa sunulan önemli araçlardan biridir. Bu açıdan bu araca sahip olmak isteyenler için iki farklı motorla satışa sunulan bu araca özel ödeme seçenekleri sunulacaktır.

 

2018 Fiorino modelinin benzinli araç kategorisinde yer alan Pop 1.4 Fire 77 beygir modelinin peşin fiyatı 63.900 TL olup bu modele 23.900 TL peşinat ödeyerek kalan kısmı olan 40.000 TL için de 15 ay faizsiz kredi desteği kullanabilirsiniz.

 

2018 Dizel Fiat Fiorino modelinin peşin fiyatı ise 85.900 TL’dir. Aynı şekilde bu model için de 15 ay faizsiz 40.000 TL kredi desteğinden yararlanabilirsiniz.

 

Özellikle günümüzde araçlar için sunulan kredi faiz oranları % 2’yi geçmişken faizsiz sunulan 40.000 TL sizler için kaçınılmaz fırsat olarak sunulmaktadır.

 

Donanımsal açıdan da özellikle aynı kategoride yer alan Citroen Nemo ve Peugeot Bipper Tepee modellerinden daha çok tercih edilen bu araç sizlere kolay bir ödeme fırsatı sunmaya da devam ediyor.

 

Fiat Koç Finans ayrıcalıklarıyla sunulan faizsiz sıfır araba kampanyası ile ilgili detayları öğrenmek ve 2018 Fiat Fiorino modelini daha yakından tanıyarak araç ile ilgili fırsatlardan ve sunulan önemli teknolojilerden haberdar olmak için Fiat Showroomlarına uğrayabilirsiniz.

 

Bu ilana benzer arama terimleri: