Citroen C3 İçin Faizsiz Kredi Kampanyası

Kompakt Hatchback modellerinden biri olan yeni Citroen C3 sıfır araba kampanyaları çerçevesinde sunulan fırsatlarla satışa sunulmaktadır.

İki renk bileşimi seçeneğiyle satışa sunulan ve canlandırılmış bir tasarım anlayışı ile üretilen yeni Citroen C3, benzersiz yapısı ve kendi sınıfında ayırt edilebilir kasa tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

 4 metreden kısa olan yeni Citroen C3 modelinde 300 litrelik bir bagaj hacmi bulunmakta olup şehir içinde kullanımı en kolay araçlardan biri olarak dikkat çekmektedir.

Farklı renk birleşimleriyle alabileceğiniz yeni Citroen C3 modelinde; Çağla yeşili, Kobalt mavisi, Uzay grisi, Yakut kırmızısı gibi 9 farklı renk ve benzersiz 3 farklı tavan rengi bulunmaktadır.

Sıfır araba kampanyaları çerçevesinde sunulan fırsatlardan yararlanarak yeni bir Citroen C3 almak isteyenlere özel 20.000 TL kredi imkanı anlaşmalı bankalar tarafından faizsiz bir şekilde sunulmaktadır.

20 ay vade seçeneği ile yararlanabileceğiniz 20.000 TL kredi desteğinde aylık ödeme miktarı 1000 TL olup son derece konforlu bu araca rahat ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Yakıt tüketimi açısından da son derece verimli motorlara sahip olan Yeni C3 2017 modelinde 100 km’de ortalama 6 litrelik bir şehir içi yakıt tüketimi bulunmaktadır.

Siz de kampanyadan yararlanarak panoramik cam tavan özelliğine sahip olan yeni Citroen C3 modeline faizsiz kredi desteklerinden yararlanarak aylık 1000 TL taksitlerle kolay ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Akıllı teknolojisi ile dikkat çeken 2017 model Citroen C3 modeline sahip olmak ve kampanyadan yararlanmak için en yakın Citroen yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1000 TL Taksitle sıfır araba, 2017, 2017 araba kampanyaları, 2017 Citroen C3, 2017 model Citroen C3, benzin, c3, citroen, Citroen C3, Citroen C3 kampanyası, manuel, sıfır araba kampanyaları, sıfır araba kampanyası, taksitle sıfır araba

Sonraki Yazı