Dacia Sandero İçin Faizsiz Sıfır Araba Kampanyası

Dacia Sıfır Sandero Kampanyası

Yeni Dacia Sandero, dinamik ve konforlu bir anlayışla 2017 yılının en çok tercih edilmesi beklenen modellerinden birisi olarak dikkat çekmeye devam ediyor. Kendisine hayran bırakan bir tasarım anlayışıyla piyasaya sürülen ve teknolojiyi hayatınızı kolaylaştırıcı bir yapıyla sunan yeni Dacia Sandero modelinde; geri görüş kamerası, yokuş kalkış desteği, hız sınırlama ve sabitleme sistemi gibi özellikler sunulmaktadır.

Son derece geniş bir iç hacme sahip olan ve beş kişinin rahat kullanabileceği bir oturma alanı bulunan yeni Dacia Sandero, tarzından ödün vermeyen ve dinamik bir yapıya sahip olan araçların başında gelmektedir.

Konforuna düşkün olan kullanıcılar için geliştirilen son derece modern bir yapı ile donatılan iç donanıma sahip olan Sandero, güvenlik özelliklerini Her şeyden önce tutmuş görünüyor.

Fiyat açısından alınabilecek en uygun Hatchback araçların başında gelen Hatchback ile SUV arasında bulunan yeni Sandero için yüzde sıfır faizli kredi desteği sunulmaya devam ediyor. 51 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan 2017 model Dacia Sandero aracına sahip olmak isteyenlere özel 20.000 TL kredi desteği 12 ay vade seçeneği ile ve yüzde 0 faiz desteği ile Dacia yetkili satış noktalarında sizi bekliyor.

Türkiye’nin en ucuz araçlarından birisi olarak da dikkat çeken ve yenilikçi donanımıyla da ilgi uyandıran yeni Sandero modeline özel hazırlanan kampanyadan yararlanarak bu araca sahip olabilir ya da aracı daha yakından görmek amacıyla en yakın Dacia yetkili satış noktalarına uğrayarak test sürüşlerine katılıp bu modeli daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Dacia yetkili satış noktalarına uğrayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017 model Dacia Sandero, dacia, Dacia Sandero 2017, sandero, sıfır araba kampanyası, yeni model arabalar

Sonraki Yazı