Efsane Tasarımıyla Yeni Toyota C-HR

Bugünkü araç tanıtımında Toyota C-HR ile birlikteyiz. Elmas tasarımdan ilham alınarak göz alıcı bir anlayışla üretilen ve sizi büyüleyecek bir yapıya sahip olan yeni Toyota C-HR, yaşamı seven ve hızlı yaşamak isteyenlere ayak uydurabilecek araçlardan biri olarak dikkat çekmektedir.

Durduğunda bile hareket ediyor hissi oluşturan yeni Toyota C-HR, dikkat çekici LED farları ve zarif tasarımıyla son derece farklı tasarım anlayışı ile üretilen SUV modellerinin başında gelmektedir.

SUV ile Hatchback arasında bir anlayışla üretilen ve modern bir konfor anlayışı sunan 2017 model Toyota C-HR, yüksek kaliteli ve sürücü odaklı bir mekan anlayışıyla satışa sunulmaktadır. Kendinden emin ve hazır bir teknolojiyle satışa sunulan yeni Toyota C-HR aracımda tam 13 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Teknik olarak incelenecek olursa 2017 Toyota C-HR aracında ortalama 300 litrelik bir bagaj hacmi bulunmakla birlikte aracın yakıt deposu 50 litre civarındadır. 1.2 Turbo düz vites, 1.2 Turbo Dual 4×2 Multidrive S, 1.2 Turbo Dual Drive S 4×4 ve 1.8 Hybrid Diamond 4×2 e-CVT motor seçenekleriyle satışa sunulan 2017 model Toyota C-HR, saatte maksimum 180 kilometre hıza ulaşabilmektedir.

Hızlanma süresi açısından da ortalama 11 saniyede 0 kilometreden 100 kilometre hıza ulaşabilen yeni C-HR Hybrid teknoloji ile ortalama 4 litrelik bir yakıt tüketimine sahipken benzinli motor seçeneklerinde ise bu ölçüm ortalama 7 litre civarındadır.

Sınıfının en farklı modeli olarak dikkat çeken yeni Toyota C-HR modelinde manuel ve otomatik vites seçenekleri bulunmakla birlikte araç hızına duyarlı elektronik kontrollü direksiyon sistemi de bulunmaktadır.

Güvenlik açısından daha önemli özellikler gösteren yeni Toyota C-HR aracında birçok özledik standart olarak sunulmaktadır. Geri görüş monitöründe statik kılavuz çizgileri de yer alan ve Toyota Touch 2 ekran özelliğiyle dikkat çeken ve kilitleme sistemi göstergesi bulunan yeni C-HR modeli, Bluetooth ile telefon görüşmesi ve müzik aktarımı ile dikkat çekmekte olup otomatik hız sabitleme sistemi ve motor kilitleme sistemi ile de önemli donanımlara sahiptir.

Fiyat açısından da dikkat çeken Toyota C-HR 86.950 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmakta olup en üst modeli olan 1.8 Hybrid teknolojik araç ise ortalama 126 bin 700 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Siz de yeni Toyota C-HR Hybrid teknolojisini daha yakından görmek ve aracın test sürüşlerine katılmak için en yakın Toyota yetkili satış noktalarını uğrayarak modern çağın Japon teknolojisi ile üretilen bu aracı daha yakından görme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1.8 hybrid diamond 4x2 e-cvt, 2017, 2017 model Toyota C-HR, 2017 Toyota C-HR, c-hr, toyota, Toyota C-HR 2017, Toyota C-HR 2017 fiyatı, yeni Toyota C-HR

Sonraki Yazı