Faizsiz Taksitle Sıfır Km Opel Astra Hatchback Kampanyası

/ 26 Aralık 2019 / / yorumsuz
Faizsiz Taksitle Sıfır Km Opel Astra Hatchback Kampanyası

Sıfır km bir Opel Astra Hatchback almak isteyenler için yılın en iyi kampanyası sunulmaya devam ediyor. Hiç faiz ödemeden araç bedelinin belirli bir kısmına faizsiz kredi seçeneklerinden yararlanarak sahip olabilirsiniz. Sıfır km Opel Astra Hatchback modeline özel sıfır araba kampanyası çerçevesinde sunulan faizsiz kredi kampanyasıyla bu araca kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 

Opel Astra Hatchback İçin Sunulan Kredi Miktarı

Faizsiz otomobil satışı için Opel Astra Hatchback modeline özel tam 100.000 TL kredi desteği sunulmaktadır. 100 bin TL faizsiz kredi desteği yeni Opel Astra Hatchback otomobilinin tüm versiyonlarında kullanılabilmektedir. Anlaşmalı finans kuruluşları tarafından sunulan faizsiz 100 bin TL kredi desteği sadece kredi kullanabilen müşterilere sunulmaktadır.

 

Faizsiz Kredi Desteğinde Taksit Sayısı

100 bin TL ile sınırlı sıfır araba kampanyasında maksimum taksit sayısı 12 ay ile sınırlıdır. 100.000 TL için 12 ay vade seçeneğinde uygulanan % 0 faiz seçeneğiyle siz de yeni bir Opel Astra Hatchback aracına sahip olabilirsiniz.

 

Faizsiz Sıfır Araba Kampanyasında Aylık Ödeme Miktarı

100.000 TL ile sınırlı sıfır araç kampanyası için 12 ay taksit seçeneğinde aylık ödeme miktarı 8.334 TL’dir. Hiç faiz ödemeden yeni bir araç sahibi olmak isteyenlere özel Opel Finans tarafından sunulan 100 bin TL kredi desteği için 12 ay vade seçeneğinden yararlanarak aylık 8.334 TL taksit seçeneğiyle siz de Opel Astra Hatchback modeline sahip olabilirsiniz.

hurdacı

Farklı Ödeme Seçenekleriyle Opel Astra Hatchback Kampanyası

Faizsiz kredi kampanyası sadece 12 ay vade seçeneğinde sunulmaktadır. Ayrıca 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak kredi kullanmak isteyen bireysel müşteriler için faiz oranı % 1,19 olarak belirlenmiştir. Özellikle düşük faizli, düşük taksitli sıfır araba kampanyasından yararlanarak siz de bu araca kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Opel Finans kuruluşlarıyla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.