bahis siteleri

FIAT SIFIR ARABA KAMPANYASIYLA SIZLERLE

Yeni bir Fiat almak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar yine Fiat ayrıcalığıyla geliyor. Üstelik uygun ödeme seçenekleri ve sıfır faiz fırsatıyla yararlanabileceğiniz kampanyanın detayları şöyle:

Fiat sıfır araba kampanyasından yararlanmak isteyenlere 30 Bin TL için 24 Ay % sıfır faiz seçeneği sunulmaktadır. Kampanya çerçevesinde almak istediğiniz herhangi bir Yeni Fiat modellerinde geçerli olacak olan kampanyada sıfır faizle sıfır araba alma fırsatını kaçırmayın.

Sıfır faizle taksitle sıfır araba kampanyası çerçevesinde kredi desteği anlaşmalı bankalar aracılığıyla verilmektedir. Bundan dolayı kredi desteği alamayanlar bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya başvurusunda bulunmak için en yakın Fiat bayiisine giderek TC Kimlik numaranızla kredi bilginizi öğrenebilir ve kampanyadan yararlanıp yararlanamadığınızı sorgulayabilirsiniz.

Koç Finans kredi desteği ile yapılmakta olan taksitle sıfır araba kampanyası çerçevesinde pert kaydı olmayan ya da komple boyalı olmayan araçlarla da takas işlemi yapılmakta olup peşinat tutarı için aracınızı takasa vererek kalan kısmına da sıfır araba kampanyası çerçevesinde faiz ödemeden yeni bir Fiat ticari araç veya binek araçlardan birine sahip olabilirsiniz. Ayrıca peşinat tutarına kredi kartına 9 aya kadar taksit seçenekleri de uygulanmakta olup siz de bu fırsatları değerlendirerek sıfır bir Fiat sahibi olmak istiyorsanız faizsiz taksitle 2017 model Fiat Fiorino,2017 model Linea, 2017 model Doblo, 2017 model Fiat Egea sahibi olabilirsiniz. Kampanya sadece sınırlı sayıdaki sıfır Fiat araçları için geçerli olup kampanyadan yararlanmak için en yakın Fiat satış noktasına isminizi yazdırın.

Bu ilana benzer arama terimleri: