FIAT’TAN YENI DOBLO İÇIN KOLAY ÖDEME SEÇENEKLERI

Doblo Cargo aracına sahip olmak isteyenlere özel fiyat tarafından sunulan uygun ödeme seçenekleri ile kampanyalı satışlar başladı.

Yeni Cargo 1.3 M.Jet 95HP  modeli için sunulan uygun ödeme seçenekleri ile kolay ödeme seçenekleri çerçevesinde 10 bin TL peşinat ile bu araca sahip olma fırsatı sunulmaktadır.  Fiat Koç Finans destekli kampanya çerçevesinde sunulan 10 bin TL peşinat ile bu araca sahip olma fırsatını yakalayabilir ve uygun ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

98 bin TL başlangıç fiyatına sahip olan Fiat’ın bu ticari aracına özel olarak 10 bin TL peşinat ödeyerek geri kalan kısmına  yüzde 0.89 faiz oranıyla ve 48 ay vade seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Son yılların en çok tutulan ticari araç modeli olan bu model, özellikle ticari araç alacaklar için kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor.  Bu çerçevede uygun faiz oranları ve 48 aya Varan taksit seçeneklerinden yararlanarak sizde yenilikçi bir donanıma sahip olan yeni Fiat’ın bu yeni modeline sahip olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kampanya çerçevesinde satışa sunulan 2020 Doblo Cargo modeline özel olarak hazırlanan otomobil kampanyaları çerçevesinde banka kredisi kullanarak 48 ay taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

98 bin TL başlangıç fiyatına sahip olan yeni Doblo modelini özel olarak 10 bin TL peşinat ile geri kalanına 48 aya varan taksit seçeneklerinden yararlanarak ve yüzde 0.89 faiz oranıyla ticari hayatınızı kolaylaştıracak bu modele kolaylıkla sahip olabileceksiniz.

Fiat tarafından sunulan bu hafif ticari araç modeline özel olarak hazırlanan kampanya çerçevesinde satışa sunulan bu aracın test sürüşleri başlamıştır. Siz de bu test sürüşlerine katılarak bu aracı daha yakından görebilir, özellikleri, performansı ve teknik detaylarını daha yakından görebilir ve kampanyalarla ilgili bilgi alabilirsiniz.  Kampanya çerçevesinde sunulan fırsatlardan yararlanmak ve aracı daha yakından tanımak için en yakın Fiat yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

Yeni Doblo Cargo modelinin güncel başlangıç fiyatı 97.500 TL’dir.

Bu ilana benzer arama terimleri: