FORD HAFIF TICARI ARAÇLAR İÇIN FAIZSIZ SIFIR ARABA KAMPANYASI

Ford ticari araçlarda yeni yılın ilk fırsatı faizsiz sunulan kredi kampanyalarıyla devam ediyor. Faize bulaşmadan yeni bir Ford ticari araç almak isteyenlere özel fırsatlar eşliğinde ayrıcalıklı kredi olanakları şimdi Ford fırsatlarıyla devam ediyor.

 

Türkiye’nin en önemli ticari araçları arasında gösterilen 2018 Ford Tourneo Courier ve 2018 model Ford Tourneo Connect modellerinden birine sahip olmak isteyenler için Ford Finans desteğiyle faizsiz kredi kampanyası başladı.

 

2017 yılının en çok satılan hafif ticari araçları arasında yer alan 2018 Ford Tourneo Connect ve Courier modelleri teknik veriler açısından da önemli performanslar sunmaya devam ediyor. Özellikle sunulan teknoloji ve motor performansı açısından gerçek anlamda iyi özellikler yansıtan bu araçlara artık sahip olmak çok kolay.

 

Faizsiz kredi desteğinden yararlanmak isteyenler için tam 30 Bin TL kredi desteği 15 ay vade seçeneğiyle beraber sunulmakta ve bu kredi kampanyasında aylık 2.000 TL ödemelerle siz de faizsiz bir şekilde bu araçlara rahat bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 

Kolay ödeme seçenekleriyle sahip olunabilecek fiyatlarla satışa sunulan Ford hafif ticari araçlar özellikle kokpit alanında sunduğu sedan konforuyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Konforu teknolojiyle birleştiren bir anlayışa sahip olan yeni Ford hafif ticari araçlar faizsiz sıfır araba kampanyalarıyla daha kolay bir şekilde ulaşmayı sağlıyor.

 

Siz de konfor ve teknoloji açısından son derece rahat ve güvenilir teknolojilerle üretilen bu araçlara Ford Finans desteğiyle faizsiz aylık 2.000 TL ödeme seçenekleriyle 30.000 TL kredi desteğinden yararlanmak istiyorsanız en yakın Ford bayilerinden birine uğrayabilirsiniz. Detaylı bilgi için Ford bayilerine uğrayarak fırsatları yakalayabilirsiniz.

 

Bu ilana benzer arama terimleri: