Güçlü Teknolojisi ve Motor Anlayışıyla Yeni Ford Focus

2017 yılının en çok satan sedan araçları arasında yer alan Ford Focus, 2018 yılına da hem sunduğu teknoloji hem de faizsiz kredi desteğiyle hızlı bir şekilde girmeye hazırlanıyor. Donanımsal açıdan türünün en önemli modelleri arasında yer alan yeni Ford Focus modelinin tanıtımını sizin için gerçekleştireceğiz.

 

Öncelikle belirtmekte yarar var. 2018 model Ford Focus aracının en alt modeli olan Trend X modelini tanıtıyoruz. Çünkü bu en alt modeli Türkiye’de en çok satılan araçların başında geliyor. 2018 Ford Focus aracının fiyatı ise, 76.900 TL olarak belirlenmiştir.

 

Özellikleri açısından incelediğimizde araçta standart güvenlik özellikleri diğer modellerde yer aldığı gibi bu araçta da yer almaktadır. Güvenlik özellikleri dışında araçta hız sabitleme ve yokuş kalkış desteğiyle birlikte yol bilgisayarı da standart özellikler arasında yer almaktadır.

 

2018 model Ford Focus, 120 ps güç üreten bir motora sahip olup bu açıdan da son derece performansı yüksek bir araç olarak dikkat çekmektedir. Aracın motorsal işlevleri son derece iyi görünüyor. Araç 11 saniye gibi bir sürede 0’dan 100 km hıza ulaşabilmekte olup saatte 190 km hız yapabilmektedir.

 

Benzinli motor seçeneğiyle satıştaki yerini almaya hazırlanan yeni Ford Focus, yakıt tüketimi açısından değerlendirildiğinde mutlaka LPG sisteminin takılması gerektiği fikri uyandırmaktadır. Çünkü araç 100 km’de ortalama 8 litre yakıt tüketmektedir.

 

Tasarım açısından son derece beğenilen sedan modellerinden biri olması açısından da önemli satış oranlarına ulaşan yeni Ford Focus, ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek önemli araçlar arasında yer almaya devam ediyor.

 

Sıfır araba kampanyası çerçevesinde 30.000 TL 18 ay faizsiz kredi desteğiyle de satışa sunulması beklenen yeni Ford Focus modeline ulaşmak artık daha kolay görünüyor.

 

Teknik veriler ışığında tanıtımını yapmaya çalıştığımız 2018 Focus modeline dair merak ettiğiniz her şeyi en yakın Ford bayisine uğrayarak öğrenebilirsiniz. Şimdiden alıcısına hayırlı olsun.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018, 2018 Focus, 2018 Ford Focus, 2018 model arabalar, 2018 model Ford Focus, focus, Focus 2018, ford, Ford Focus

Sonraki Yazı