HYUNDAI ELANTRA MODELIYLE HER ŞEYE SAHIP OLUN

2020 Model Hyundai Elantra

Hyundai markasının Türkiye’de tek satışa sunduğu Sedan aracı olan yeni Elantra aracının tanıtımında sizlerle birlikteyiz. Konforlu bir yolculuk ihtiyacı duyanların tercih edebileceği modellerin başında gelen yeni Hyundai Elantra otomatik klima, geri görüş kamerası, açılır cam tavan özellikleri ile son derece güzel araçların başında gelmektedir.

 

Birçok teknolojik detayı içinde barındıran bu araç tasarım açısından da son derece sade ve şık bir görünüme sahiptir. Araçta güvenlik detayları açısından bir çok önemli özellik bulunmaktadır. Özellikle arka tampondaki radar sensörleri ve kör nokta çarpışma uyarı sistemi sayesinde araç son derece güvenilir bir hale getirmiştir. Ayrıca arka çapraz trafik uyarısı sayesinde ikili radar sensörü ve park alanından geri geri çıkarken sizi uyarır ve çarpışma riskini en aza indirir.

 

Bu modelin özelliklerinden biri de güvenli çıkış asistanıdır. Bu güvenli çıkış asistanı sayesinde araç kapısının açılması sırasında arkadan gelebilecek herhangi bir araç karşısında sistem otomatik olarak sesli bir şekilde sizi uyarmaktadır.

 

Şık tasarım anlayışıyla son derece estetik bir görünüme sahip olan ve gücünü tam olarak yansıtan bir otomobil olan yeni Elantra modeli her açıdan dikkat çekici özelliklere sahiptir.  Bu sedan modeli özellikle fiyat aralığının düşürülmesiyle daha kompakt bir hale gelmiş gibi görünüyor. Modern bir sürücünün ihtiyaç duyabileceği birçok teknolojik özellikle donatılmış olan yeni Hyundai Elantra son derece  ferah ve konforlu bir iç mekana sahiptir.

 

2020 model Hyundai Elantra aracında 1.6 benzinli 127 beygir güç üreten ve 155 torka sahip bir motor gücü barındırmaktadır.  Motor performans açısından rakiplerine göre biraz geride kalsa da özellikle sunduğu teknolojik detaylar açısından alınabilecek araçların başında gelmektedir.

 

Son yıllarda hızla artan otomatik şanzımanlı araçların satışı çerçevesinde Hyundai Elantra aracını da otomatik vites seçeneği ile alabilirsiniz. Özellikle otomatik vites seçeneğiyle dinamik bir performans gösteren ve yakıt ekonomisi de sağlayan 6 vitesli otomatik şanzıman özelliği ile son derece kullanışlı bir araç haline gelen 2020 Elantra modeli özellikle spor  modunda vites geçişlerini çok fazla hissettirmektedir.

 

Bu araçta güvenlik özelliklerine bakacak olursak aracın kasa yapısı gelişmiş çelik bir materyalden oluşmaktadır ayrıca araçta yer alan sıkışma önlemeli elektrikli camlar ve geri görüş kamerası da aracı daha güvenli bir hale getirdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

Elantra modeline sahip olmak isteyenlere özel sıfır araba kampanyaları çerçevesinde uygun faiz oranları ile kredi seçenekleri sunulmaktadır.  Yerli üretimi desteklemek amacıyla kamu bankaları tarafından sunulan kredi destekleri çerçevesinde yeni Hyundai Elantra aracına sahip olmak isteyenlere 50.000 TL 24 ay vadeli  0.69 faizli kredi desteği de sunulmaktadır.

 

Dinamik özellikleriyle ve konforu ile dikkat çeken ve fiyat aralığı açısından da alınabilecek Sedan araçların başında gelen yeni Hyundai Elantra aracını yakından tanımak için Hyundai Showroomlarına uğrayabilirsiniz.

 

Güncel Fiyat Listesi

1.6 MPI 6 İleri Düz Style (Benzinli): 142.150 TL

1.6 MPI 6 İleri Otomatik Style Plus (Benzinli): 160.100 TL

1.6 MPI 6 İleri Otomatik Elite (Benzinli): 174.920 TL

1.6 MPI 6 İleri Otomatik Elite Plus (Benzinli): 189.160 TL

Bu ilana benzer arama terimleri: