İşte, 2017 Renault Talisman Sizi Bekliyor!

/ 4 Eylül 2016 / / yorumsuz
İşte, 2017 Renault Talisman Sizi Bekliyor!

Araba piyasasında öncü kuruluşlardan olan Reanult yeni çıkaracağı 2017 model Renault Talisman ile piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.

2017 model Renault Talisman görünüş bakımından Renault Megane benzemesi ile dikkat çekmektedir. İç tasarımı, dış tasarımı sportif görünüşü, teknolojisi ve sürüş rahatlığı 2017 model Renault Talisman’ı araba piyasasında Renault’un hedeflediği satış miktarını fazlasıyla geçecek gibi gözüküyor.

Son model sistemlerle donatılmış bir araba olan 2017 model Renault Talisman Renault’un bu tarzda çıkardığı nadir arabalardan bir tanesi. Yakıt tüketimi çok düşük olan 2017 model Renault Talisman uzun seyahatlerinizde size düşük maliyet sunacak. Koltuklardaki tasarım arabanın iç havasını olumlu yönde etkilemiş

 

Renault Talisman’ın test sürüşüne katıldık. Ve sizin için elde ettiğimiz veriler:

Yeni Renault Talisman piyasaya dizel olarak çıkacaktır. Bu açıdan gayet iyi bir dönüt almaktadır.

Yenilikçi bir model olan Renault Talisman’ın dizel modelinin şehir içi yakıt tüketimi 4 iken şehir dışı yakıt tüketimi 3,4 ‘tür.   (Bu tüketim fabrika testlerinde elde edilmiştir.)

2017 Renault Talisman 190 km hız göstergesine çıkabilmektedir.

Renault Talisman 2017 modeli 100 km hıza yaklaşık 11 saniyede çıkabilmektedir. Bu açıdan atik bir model olduğu söylenebilir.

2017 model Renault Talisman’da 6 vites bulunmaktadır. Manuel ve otomatik vites seçenekleri bulunmaktadır.

2017 model Renault Talisman bagaj hacmi 608 ‘tür.

2017 yeni Renault Talisman’ın yerden yüksekliği düşük olduğundan her yolda değil de normal yollarda gitmenizi tavsiye ederiz. Yerden yüksekliği biraz daha yüksek olsaymış daha iyi olurmuş.

 

2017 model Renault Talisman’da bulunacaklar:

*  Geri görüş kamerası             *Head Up Display

* Kör nokta uyarı sistemi          *Isıtmalı ön koltuklar

* Şerit takip sistemi