KIA’DAN YENIDEN TASARLANAN 2020 SPORTAGE SUV MODELI

2020 Model Kia Sportage Kampanyası

SUV kategorisinde yeni bir araç almak isteyenlere Kia markasından son derece cazip bir fırsat kampanyası başlatıldı. Özellikleri ile ve teknolojisiyle SUV  kategorisinin en önemli araçlarından biri olan Kia Sportage, müşterilerine özel sıfır araç kredileri ile araç satışında uygun ödeme seçenekleri ile birlikte yeni model Sportageları satışa sunmaya başladı.

 

162 bin 900 TL başlangıç fiyatı ile satışa sunulan Kia Sportage 136 beygirlik motor gücü ile kendi kategorisinde önemli bir performans sergileyen araçların başında gelmektedir.  19 inç alüminyum alaşım jantlara sahip olan ve son derece modern bir tasarımla donatılan yeni Kia Sportage sürüş keyfinizi zirveye çıkarabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile alınabilecek olan bu araç sıfır araba kampanyaları çerçevesinde satışa sunulmaktadır.

 

Zarif tasarım anlayışıyla dikkat çeken araçların başında gelen 2020 model Kia Sportage aracına özel olarak hazırlanan 70.000 TL kredi desteği ile bu araca sahip olmak isteyenlere özel fırsatlar devam ediyor.

 

Sıfır otomobil kampanyaları çerçevesinde yararlanabileceğiniz 70.000 TL kredi için 18 ay vade seçeneğinde 0.49 faiz oranı  sunulmaktadır.  Kamu bankaları tarafından sunulan 0.49 faiz oranlı 70 bin TL kredi desteği için maksimum 18 ay vade seçeneği sunulmaktadır.

 

Yerli üretimi desteklemek amacıyla sunulan kampanyalı araçlar içerisinde alınabilecek en önemli teknolojilere sahip olan ve fırsat kampanyaları çerçevesinde alınabilecek en önemli teknolojik detaylara sahip olan yeni Kia Sportage sıfır araba kampanyaları çerçevesinde alınabilecek modellerin başında gelmektedir.

 

Güçlü tasarım anlayışıyla dikkat çekici ve ilgi uyandırıcı bir kokpit alanına sahip olan 2020 Kia Sportage modellerine özel ayrıca 0.89 faizli 48 ay vadeli 100 bin TL kredi desteği de kullanılabilecektir.

 

70.000 TL için 18 ay vade seçeneğinde uygulanan 0.49 faiz oranı ile aylık ödeyeceğiniz miktar 4.072 TL’dir.  Bu kapsamda sunulan fırsatlardan yararlanmak ve yeni tasarımıyla dikkat çeken  2020 model Kia Sportage aracını daha yakından görmek ve test sürüşlerine katılmak için en yakın Kia Showroomlarına uğrayabilirsiniz.

 

Kia Sportage İçin Örnek Ödeme Planı:

Aracın Peşin Fiyatı: 162.900 TL

Kredi Desteği: 70.000 TL

Taksit Sayısı:18 Ay

Faiz Oranı: 0.49

Aylık Ödeme Miktarı: 4.072 TL

Bu ilana benzer arama terimleri: