KTUNNEL ILE YASAKLI SITELERE NASIL ERIŞIM SAĞLANIR

İnternet üzerinden erişmek istediğimiz sitelerin birçoğu bazı yasal sorunlar ile karşı karşıya kaldığı için mahkeme kararı tarafından kullanıcıların erişimine engelleniyor. Ancak bu engellenme elbette internet kullanıcıları için çok büyük sorunlar teşkil etmiyor. Çünkü internetin kontrolü her zaman internet kullanıcılarının elinde demektir. Eğer gerçekten iyi bir internet kullanıcısıysanız ve yasaklı sitelere giriş için ne yapmanız gerektiğini biliyorsanız bu durum sizin için bir sorun olmaktan çıkmakta ve sadece birkaç saniyenizi alacak bir işleme dönüşmektedir. İnternet üzerinden istediğiniz web sitesine o site erişime engellenmiş olsa dahi erişebilmek mümkündür. Bunun için en çok kullanılan başlıca yöntem proxy değiştirmek ya da proxy vekil sitelerini tercih etmektir.

Proxy işlemi için internet kullanıcısı olmanızın yanı sıra bilgisayar ile ilgili de tecrübelerinizin olması gerekmektedir. Ancak eğer bu kadar büyük bir tecrübe birikimine sahip değilseniz o zaman da sizin yardımınıza hemen proxy siteleri koşacaktır demektir. Proxy siteleri siz ile ulaşmak istediğiniz site arasında bir vekillik işlevi görür. Siz ona girmek istediğiniz siteyi söylersiniz o da size en iyi proxy üzerinden bu siteyi ulaştırır. Böylece herhangi bir ekstra yazılım ile uğraşmak zorunda kalmadan istediğiniz yasaklı web sitesine kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Elbette bu işlem tamamen ücretsizdir ve hiçbir zararı yoktur. Tek yapmanız gereken sizi anlayacak bir web sitesi bulmak ve bu web sitesi üzerinden istediğiniz siteye en hızlı şekilde erişim sağlamaktır.

Genellikle internet kullanıcılarının büyük çoğunluğu vtunnel, Ktunnel ve proxtik.com adresini kullanmaktadır. Siz de eğer dilerseniz bu web sitesine ulaşarak kısa süre içerisinde istediğiniz web sitelerine erişmeye başlayabilir, internet üzerinden tamamen ücretsiz şekilde istediğiniz sitelerin tamamına ulaşmanın ayrıcalığına varabilirsiniz.

Bu ilana benzer arama terimleri:

türk porno izle türk ifşa