Nissan Markasının Yeni Hatchback Modeli Şimdi Faizsiz

/ 21 Eylül 2016 / / yorumsuz
Nissan Markasının Yeni Hatchback Modeli Şimdi Faizsiz

Nissan marka araçlardan biri olan Yeni Pulsar, hem teknolojisi hem de donanımsal yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Son dönemlerde en çok tutulan markalardan biri haline gelen Nissan, 2016 model Nissan Pulsar modelini sıfır araba kampanyaları çerçevesinde faizsiz kredi desteğiyle satışa sunmaya başladı.

 

Hem peşin fiyatında indirime giden Nissan, 2016 model Nissan Pulsar modelini sıfır araba kampanyasıyla faizsiz kredi desteği vererek satışa sunmaya başladı. Sadece Pulsar 2016 modelinde geçerli olacak olan kampanya çerçevesinde yeni bir Pulsar almak isteyenlere faizsiz 30.000 Türk Lirası kredi desteği sunulmaktadır.

 

59.900 TL’den başlayan başlangıç fiyatıyla satışa sunulan 2016 model Nissan Pulsar modeli için 30 Bin TL 20 ay vade ve % sıfır faizli kredi desteği sunulmaktadır.

 

Son derece güçlü bir motor seçeneği ve genişletilmiş bir hatchback kasa yapısıyla satışa sunulan Yeni 2016 Pulsar modeli şehir içi ve şehirler arası kullanımda sunduğu rahatlık ve teknolojisiyle size güvenli bir sürüş keyfi sunacak. Yakıt tüketimi açısından da 100 Km’de ortalama 5 litrelik bir yakıt tüketimine sahip olan 2016 Nissan Pulsar modeline yeni araba kampanyalarıyla faiz ödemeden sahip olmak için en yakın Nissan yetkili satış noktasına uğrayabilirsiniz.