Nissan X-Trail Şimdi Faizsiz Kredi Kampanyası İle Geliyor!

Panoramik Moonroof özelliğiyle ister cam tavandan isterseniz de cam tavanı açarak gökyüzünün inceliklerini görerek seyahat etmek isteyenlere özel hazırlanan 13ile ilgili Nissan tarafından sunulan sıfır araba kampanyası devam ediyor.

Birçok teknik özelliklere sahip olan 2017 model Nissan X-Trail aracında kumandadaki bir butondan aracın içerisinden ya da bagajdan tek bir tuş ile kolay açılabilir bagaj sistemi ile aracı daha rahat bir şekilde kullanabileceğiniz birçok özelliğe sahiptir.

Hayallerin yolculuğuna çıkmak isteyenlere özel hazırlanan 2017 model Aracına sahip olmak artık çok kolay. Sıfır araba kampanyaları çerçevesinde sanala faizsiz kredi desteği ile hayallerinizin aracı olan yeni SUV modellerden birisi olan 2017 Nissan X-Trail şimdi yüzde sıfır faiz seçeneği ile 15 ay vade ile 40.000 TL kredi desteğinden yararlanabilirsiniz.

Akıllı sürüş deneyimine sahip olan daha güvenli daha keyifli yolculuklar için tasarlanmış olan Nissan teknolojisi, yeni X-Trail modelinde sunulmakta olup bu araca çok kolay bir şekilde sahip olmak istiyorsanız en yakın Nissan yetkili satış noktalarına uğrayarak 40.000 TL için faizsiz kredi desteğinden yararlanabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0, 1.6, 2016, 2016 Nissan X-Trail, 2017 Nissan X-Trail, 2018 Nissan X-Trail, ankara, dizel, gri, manuel, merkez, nissan, Nissan X-Trail 2016, Nissan X-Trail 2017, Nissan X-Trail kampanyası, sıfır araba kampanyaları, x-trail, yeni araba modelelri, Yeni araba modelleri, yeni model arabalar

Sonraki Yazı