OPEL’DEN İDDIALI BIR SUV: YENI OPEL MOKKA X

Yeni Model Opel Mokka X

 

Mokka X güçlü SUV yapısıyla şehirde de arazi deneyimi sunuyor. Akıllı led ön farları sayesinde maksimum görüş sunuyor. 8 farklı aydınlatma modu sayesinde her yol durumuna karşı uyum sağlıyor. 4 tekerlekten çekiş sistemi (AWD) ile yola tam tutunup, ihtiyaç duyduğunda 4X4 çekişi sağlıyor.

 

Güvenlik Özellikleri

 

Trafik İşareti Tespit Sistemi ile fark edemediğiniz hız sınırlamalarını ve trafik işaretlerini size gösterir. Ön Çarpışma İkazı ile öndeki araca çok hızlı yaklaştığınızda sizi uyarır. Şerit İhlali Uyarı Sistemi şeridinizden yanlışlıkla çıktığınızda size şerit ihlali yaptığınızı hatırlatır. Yokuş kalkış desteği (HSA) VE yokuş iniş desteği (HDC) ile güvenle yokuş inmenizi ve çıkmanızı sağlar. Diğer güvenlik özellikleri ise; hız sabitleyici, ani fren desteği (PBA), ISOFIX, elektronik stabilite programı (ESP), düz hat denge kontrolü (SLSC) ve virajda denge kontrolüdür.

 

Konforu Tadın

Mokka X araç içerisinde AGR onaylı koltuklar kullanır. Bu koltuklar ihtiyacınız olan tüm ergonomik gereksinimleri tek başına karşılar. Bel bölgeniz, başınız ve kol dayamalarınız için gereken ayarlamaları yapabilirsiniz. Isıtmalı koltuklar ve direksiyon sayesinde soğuk günlerde zorlanmazsınız. Arka koltukları rahatlıkla katlayarak var olan hacminizi de 1372 litreye kadar çıkarabilirsiniz.

 

Motor Özellikleri

Enjoy modelinde kullanılan 1.4lt. Turbo 140 HP,  6 ileri otomatik motoru 191 km/s hıza kadar çıkabiliyor. 100 km’ye ise 10.7 saniyede çıkıyor. Şehir içi tüketim 8.4 litre, ortalama yakıt tüketimi ise 6.5 litre. Bu ve diğer tüm motorları Euro 6 emisyon standardına sahip. 1.6 lt. Dizel 136 HP, 6 ileri otomatik motorunda maksimum hız 188 km/s. Hızlanma oranı ise 100 km’de 10.9 saniye. Şehir içi yakıt tüketimi 6 litre, şehir dışı 4.4 ortalama ise 5 litre.

 

Opel Mokka X Fiyatları

Enjoy modeli başlangıç fiyatı 132.400 TL

Excellence modeli başlangıç fiyatı 153.900 TL

Black Edition modeli başlangıç fiyatı 159.400 TL

 

SUV kategorisinde son derece önemli bir yere sahip olan yeni Opel Mokka X, gelişen teknolojisiyle her geçen gün büyüyen bir satış ağıyla Türkiye otomotiv sektöründe yer almaya devam ediyor. Bu yenilikçi modeli daha yakından görmek için siz de Opel Showroomlarına uğrayabilirsiniz.

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri: