ÖZELLIKLERIYLE DIKKAT ÇEKEN YENI FORD FIESTA

Yeni motor anlayışıyla yüksek bir performans sunan 2020 model Ford Fiesta aracını tüm detaylarıyla sizler için araştırdık. Kendi segmentinin önemli araçlarından biri olan ve son yıllarda hızla büyüyen satış oranlarıyla dikkat çeken yeni Fiesta modeli, özellikle sunulan fiyat aralığıyla da dikkat çekmektedir.

Sahip olduğu doğrudan yakıt enjeksiyonu ve turbo şarj şeklinde oluşturulan 1.0 litre EcoBoost motoruyla son derece kullanışlı hatchback araçlarından biri olan ve şehir içi kullanımda iyi bir performans gösteren bu araç tercih edilebilecek modellerin başında gelmektedir.

2020 yılında hem dizel hem de benzinli olarak tercih edilebilecek olan bu model 161.500 TL’den satışa sunulmaktadır. Benzinli modeli 6 ileri otomatik şanzıman özelliğine sahipken dizel modeli 6 ileri manuel şanzımanla satışa sunulmaktadır.

2020 Model Ford Fiesta Fiyatları

2020 Model Benzinli Ford Fiesta Titanium 5 Kapı 1.0L EcoBoost 100PS 6 İleri Otomatik 161.400 TL

2020 Model Dizel Ford Fiesta Titanium 5 Kapı  1.5L TDCi 85PS 6 İleri Manuel 161.500 TL

2020 Model Ford Fiesta Donanımları

Araçta konforu sunan birçok detay bulunmaktadır. Yokuş kalkış desteği, 7 inçlik navigasyonlu, geri görüş kameralı, direksiyondan kumandalı renkli multimedya ekranı, hız sabitleme ve sınırlama, start&stop sistemi, park freni, otomatik ön ve arka camlar, 6 hava yastığı gibi önemli donanımlar mevcuttur.

Siz de Türkiye’nin tercih edilirlik açısından ilk sıralarda yer alan ve sunulan sıfır araç kampanyalarıyla önemli fırsatlar sunan ve otomatik veya manuel olarak tercih edilebilecek araçlardan biri olan 2020 Ford Fiesta aracını daha yakından görmek için Ford bayilerine uğrayabilirsiniz.

Bu ilana benzer arama terimleri: