Renault Megane'a Özel Sıfır Araba Kampanyası Başladı!

Eski makam aracı olan ve son yıllarda sedan kasa yapını bırakarak hatchback kasasıyla satışa çıkarılan Yeni kasa Megane modeline özel Renault tarafından sunulan sıfır araba kampanyası başladı.

 

Son derece modern bir hatchback kasa yapısına sahip olan yeni Megane modelinde birçok donanımsal özellik bulunmaktadır. Benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip olan bu model, yakıt tüketimi açısından da en çok tercih edilmesi beklenen modellerin başında geliyor.

 

Kompakt bir dizayna sahip olması açısından ve şehir içi, şehir dışı kullanımlarda sağladığı yol tutuşuyla da ilginizi çekecek bu model, Renault finans tarafından oluşturulan faizsiz kredi desteğiyle satışa sunulmaya başlandı.

 

Sıfır faizli sıfır Megane kampanyası çerçevesinde yeni Megane sahibi olmak artık çok kolay. Artık, taksitle sıfır araç sahibi olmayı kolaylaştıran faizsiz taksitle sıfır araba kampanyası çerçevesinde yeni Megane modeline tam 20.000 TL kredi desteği 20 ay vade ve yüzde sıfır faiz seçeneğiyle sizleri bekliyor.

 

Ayrıntılar için sizi Renault satış noktalarına bir çay içmeye bekliyoruz. Renault Megane ayrıcalıklarını yakından görün.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017, 2017 Renault Megane, faizsiz sıfır araç satanlar, megane, renault, Renault 2017 kampğanyası, Renault Megane 2017, sıfır araba kampanyası, tamamına taksitle sıfır araba, Yeni Megane 2017

Sonraki Yazı