Sadece 5.000 Peşinat İle Sıfır Fiat Doblo veya Fiorino

5.000 TL Peşinat ile Sıfır Fiat Fiorino ve Doblo Kampanyası

Fiat ticari araç modellerine özel her kesin kolay bir şekilde sahip olabileceği önemli bir araç kampanyasına imza atmaya devam ediyor. Ticari araç denilince ilk akla gelen ve sunduğu fırsatlarla da en çok tercih edilen modeller arasında yer alan Fiat, yeni modelleri olan Doblo ve Fiorino modelleri için kolay ödeme seçenekleri sunmaya devam ediyor.

Uygun faiz ve kolay bir şekilde ödeyebileceğiniz taksit seçenekleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam eden Fiat, 5.000 TL’den başlayan fiyatlarla herkesin sıfır bir ticari araç sahibi olma hayalini gerçekleştiriyor.

İşte, Fiat markası tarafından sunulan sıfır ticari araç kampanyasının detayları:

Kampanya çerçevesinde satışa sunulan Fiat Doblo ve Fiat Fiorino modellerinden birine sadece 5.000 TL peşinat ödeyerek kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Sıfır araba kampanyası çerçevesinde 48 aya varan taksit seçenekleri için aylık % 1,14 gibi son derece iyi bir faiz oranı sunulmaktadır. İşte, yeni Fiat Fiorino modeli için örnek ödeme planını sunuyoruz.

Aracın Fiyatı: 53.900 TL

Araç İçin İstenen Peşinat: 5.000 TL

Kredi Miktarı: 48.900 TL

Faiz Oranı: % 1,14

Taksit Sayısı: 48 Ay

Aylık Ödenecek Taksit miktarı: 1.345 TL

Toplam Geri Ödeme: 64.560 TL

“Sadece 5.000 TL peşinat ile ticaretin anahtarı elinizde.” sloganıyla dikkatleri üzerine çeken Fiat, Doblo ve Fiorino modelleri için sunduğu uygun ödeme seçeneklerinden yararlanarak siz de sıfır araba kampanyası çerçevesinde sunulan fırsatlarla yeni bir araç sahibi olabilirsiniz.

Kredi kampanyası çerçevesinde sunulan krediden bireysel müşteriler sadece bir araç satışından yararlanabilirler.

Siz de uygun ödeme seçeneklerinden yararlanarak Fiat sıfır araba kampanyasından yararlanarak sıfır bir ticari araca sadece 5.000 TL’den başlayan peşinatlarla sahip olmak için en yakın Fiat yetkili satış noktasına uğrayabilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018, 5000 Peşin kalanına taksitle sıfır araba, doblo, Fiat, Fiat araç kampanyası, Fiat sıfır araba kampanyası, sıfır ticari araç kampanyası

Sonraki Yazı