Sadece 5 Bin TL Peşinatla Sıfır Araba Kampanyası

Özel indirimler ve fırsatlarla sahip olabileceğiniz Fiat ticari araç kampanyası bahara özel fırsatlarla Fiat bayilerinde devam ediyor.

 

Ticaretin en önemli markası olan ve Türkiye’de en çok tutulan araçların başında gelen yeni Doblo ve Fiorino modellerine özel hazırlanan ödeme planlarıyla siz de kolay bir şekilde bu modellere sahip olabilirsiniz.

 

Fırsat kampanyaları çerçevesinde sunulan ticari araç modelleri için istenen peşinat tutarı 5.000 TL olup bu kampanyalardan yararlanarak siz de sadece 5.000 TL peşinatla yeni bir Doblo veya Fiorino modeline sahip olabilirsiniz.

 

Teknoloji açısından rakipleriyle aynı alanda yarışmasına karşın Fiat aralığı bakımından daha iyi fiyatlarla satışla sunulan Fiat ticari araç modellerinden biri olan Yeni Fiat Fiorino için sunulan örnek ödeme planını sizin için çıkardık.

İşte yeni model Fiat Fiorino için sunulan ödeme plan:

Araç Bedeli: 53.900 TL

İstenen Peşinat Tutarı: 5.000 TL

Sunulan Kredi Miktarı: 48.900 TL

İstenen Faiz Tutarı: % 1,14

Taksit Miktarı: 48 Ay

Aylık Ödenecek Taksit miktarı: 1.345 TL

Toplam Geri Ödeme: 64.560 TL

Hem teknolojik donanım hem de sunulan sıfır araba kampanyaları ile kolay bir şekilde sahip olabileceğiniz bu kampanyadan yararlanarak siz de kolay bir şekilde bu araçlara sahip olabilirsiniz.

Mayıs ayına kadar devam edecek olan fırsat kampanyalarından yararlanarak yeni bir anlayışa sahip olan ve son derece gelişmiş bir motor gücüne ve geniş bir iç hacme sahip olan 2017 Doblo ve Fiorino modellerinden birine sahip olmak için Fiat satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

 

 

metin2 sunucu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017 Fiat kampanyaları, 5000 TL peşin gerisi taksitle sıfır araba, doblo, Fiat, peşinatsız sıfır araba, sıfır araba kampanyaları, sıfır araç kampanyaları, yeni model arabalar

Sonraki Yazı