SIFIR RENAULT MEGANE KAMPANYASIYLA ARACINIZA HEMEN KAVUŞUN

Renault Megane Kampanyası

2020 yılının en önemli sedan modellerinden biri olarak piyasalardaki yerini almaya devam eden Renault Megane, sıfır araba kampanyaları çerçevesinde sunulan fırsatlarla satışa sunulmaya başlandı. Ayrıcalıklı ödeme seçenekleriyle satın alınabilecek olan yeni Megane 2020 modeli için birçok fırsat kampanyası sunulmaya başlandı.

 

1.3 Turbo motoruyla son derece iyi bir performans gösteren yeni Renault Megane Sedan, teknolojik detaylar ve konfor anlayışıyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Son derece kullanışlı birçok teknolojiyi üzerinde barındıran bu araç, detaylı incelendiğinde hem performans hem de güvenlik açısından önemli özellikler sunmaya devam ediyor.

 

Kampanyalı otomobiller içerisinde sunulan en iyi avantajlar yine Renault Finans ayrıcalıklarıyla müşterilerine sunulmaya devam ediyor. Birçok ödeme seçeneğinin sunulduğu kampanya çerçevesinde faizsiz kredi destekleri, balon ödemeler ve sabit faizli yüksek kredi destekleri bulunmaktadır.

 

Sıfır otomobil kampanyası çerçevesinde yeni Renault Megane aracına sahip olmak isteyenlere 40 bin TL kredi desteği 12 aylık vade seçeneğinde % 0 faiz oranıyla sunulmaktadır. Yüzde 0,69 faiz oranıyla da 50 bin Tl kredi desteğini 24 ay vade seçeneği için kullanabilirsiniz.

 

Ayrıca 2020 Renault Megane Sedan aracına özel olarak hazırlanan aylık 2.200 TL ödemeli, düşük peşinatlı balon ödeme seçenekleriyle de sıfır araba kampanyası çerçevesinde sunulan fırsatlarla siz de Renault Megane 2020 modeline kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 

150 bin TL başlangıç fiyatıyla satışa sunulan yeni Megane modeline özel olarak hazırlanan kampanyalardan yararlanmak ve test sürüş günlerine katılarak aracı daha yakından görme için Renault yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

Bu ilana benzer arama terimleri: