2017 model Skoda Octavia Özellikleri ve Fiyatı

Türkiye otomotiv sektöründe Volkswagen bayileri tarafından satışa sunulan Skoda modellerinden birisi olan yeni Octavia aracının tanıtımı gerçekleştirildi. Sportif ruhlu Zarafet ile hayranlık uyandıracak bir otomobil oluşturan Skoda, 2017 model Skoda Octavia aracının test sürüşlerini gerçekleştirdi.

 

Yüksek bir kalitede üretilen ve mükemmel bir stile sahip olan Octavia, sahip olduğu kavramlar ile her geçen gün gelişerek daha da modern bir hale getirildi.

 

Skoda Octavia aracının en temel unsurlarından birisi mükemmel bir konfor sunmasıdır.  Bütünüyle insan odaklı ve onun ihtiyaçları üzerine ince düşünülmüş ayrıntılarla meydana getirilen yeni Octavia aracında arayacağınız her şeyi kolaylıkla bulabileceksiniz.

 

Beklentilerin ötesinde bir genişliğe sahip olan ve yolcular için son derece konforlu bir ortam sağlayan yeni Octavia modelinde son derece geniş bir bagaj hacmi bulunmaktadır.

 

En geniş bir bagaj hacmi hem de araç içindeki önemli eşyalarınızı koyabileceğiniz birçok bölmenin olması araç içinde rahat bir şekilde eşyalarınızı saklama imkanı veriyor.

 

Özellikle uzun yolculuklarınızda sizin sıkılmadan rahat bir şekilde seyahat etmeniz için Octavia modelinde birçok multimedya sistemi standart olarak sunulmaktadır. Radyo, navigasyon sistemi ve birçok multimedya girişi teknolojik açıdan kolay ulaşabileceğiniz birçok donanımsal özellik Bu araçta dokunmatik ekran ile birlikte sunulmaktadır.

 

Son yılların gelişen teknolojisine paralel olarak güvenlik açısından da emniyetli birçok model piyasaya sürüldü. Skoda markası da güvenlik açısından önemli yenilikler yaparak araç sürücüsünde size ve ailenize daha güvenli bir ortam sağlamaya çalışmaktadır. Bu açıdan birçok teknolojik gelişme 2017 Skoda Octavia aracında mevcut bulunmaktadır.

 

Güvenlik açısından sürücü yorgunluk tespit sistemi, sürücü ve yolcu ön, yan ve perde hava yastıkları, elektronik patinaj önleme sistemi, çoklu çarpışma freni, yokuş kalkış desteği, Kaza esnasında yakıt akışını kesme sistemi, hız sabitleme ve sınırlama sistemi gibi birçok teknolojik özellik bu araçta bulunmaktadır.

 

Güvenlik özellikleri dışında yol bilgisayarı Bluetooth sistemi, 6,5” dokunmatik multimedya sistemi, arka park sensörü hız sabitleyici, Eve geliş ve gidişlerde otomatik yanan far sensörü,  elektrikli, ısıtmalı ve otomatik katlanabilen yan aynalar gibi birçok donanımsal özellik de bu araçta bulunmaktadır.

 

2017 Octavia modelinin teknik bilgilerini size hemen aktaralım.  Bu araç saatte 200 kilometre kadar hıza ulaşabilmektedir.  Aracın ivmelenme yani sıfır kilometreden 100 kilometre hıza ulaşman süresi ortalama 10 saniyedir.

 

2017 model Skoda Octavia aracın yakıt tüketimini merak edenlere ise cevabını hemen verelim.  Araç şehir içinde 6 litre,  Şehirler arası yolda 4,5 litre karma olarak da 5 litre gibi bir yakıt  tüketimine sahiptir.

 

2017 yılında önemli bir satış oranına ulaşmak isteyen Skoda yeni Octavia aracını 72 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunmaya başladı.  Aracın en üst modeli de 99 bin 900 TL’den satışa sunulmaya başlandı.

 

Fiyatları sunulan teknolojisi, özellikleri ve donanımı ile tercih edilebilecek önemli satan modellerinden birisi olan 2017 model Skoda Octavia aracını daha yakından görmek ve aracın test sürüşlerine katılarak aracı daha yakından tanımak için en yakın Skoda yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0, 2017, 2017 2017 model skoda octavia, 2017 model 2017 model skoda octavia, 2017 model skoda 2017 model skoda octavia, 2017 model Skoda Octavia, 2017 model Skoda Octavia fiyatı, 2017 model Skoda Octavia özellikleri, 2017 Octavia, 2017 Skoda modelleri, 2017 Skoda Octavia, 2018 Octavia, 2018 Skoda Octavia, benzin, benzin skoda 2017 model skoda octavia, beyaz, beyaz renk skoda 2017 model skoda octavia, istanbul, kadıköy, octavia, Octavia 2017, otomatik, otomatik vites 2017 model skoda octavia, satılık 2017 model skoda octavia, satılık skoda 2017 model skoda octavia, skoda, skoda 2017 model skoda octavia, skoda 2017 model skoda octavia octavia, Skoda Octavia 2017, taksitle 2017 model skoda octavia, taksitle skoda 2017 model skoda octavia

Sonraki Yazı