Son Model Skoda Octavia Özellikleri ve Fiyatı

Yeni Skoda Octavia Tanıtımı

Skoda modellerini genişleterek ve özelliklerini artırarak büyümeye devam ediyor. Bilindiği üzere Volkswagen tarafından alınan Skoda bu seferde karşımıza yeni olan Octavia ile çıkıyor. Gelişim gösteren ve özellikleri farklı olan Skoda Octavia’nın buyurun detaylarına geçelim.

 

Arkasında koca Volkswagen olan 2018 model Skoda Octavia, ile kendi tanıtımını bir hayli yükseltecek gibi duruyor. Herkesin bildiği gibi Volkswagen araçlar konfor ve güç bakımından büyük ilgiyle karşılanıyor.

 

Skoda Octavia’yı ileri teknoloji kullanarak üretimini gerçekleştirmiştir. Bu araç dış görünümü olarak biraz Passat’ı anımsatıyor. Zaten passat dikkat çeken bir araba. Skoda da özellik geliştirmesiyle Octavia ile dikkat çeken ürün konumu yapmıştır.

 

Güçlü motor ve donanınım olarak araç sınıflarının içerisine güzel etkili uyum katacak Skoda söylediğimiz gibi dikkatleri üzerine toplamıştır. Yük taşıma derdi edilmeyecek aracın bagaj alanı 537 lt ye sahiptir.

 

Araç saatte hız olarak 200 km hıza çıkabiliyor. Diğer yönden araç 0 km ile 100 km arası hıza ulaşma süresi 11 saniye olarak tespit edilmiştir. Konforluk ve uzun yolculuklarda ise araç birebir tercih listesine girme özelliğine sahiptir.

 

Multimedya sistemini son teknolojik özelliklerle şekillendiren 2018 Octavia bu açıdan da sınıfında belli bir başarıyı yakalamış seviyede. Hız sabitleme sistemi, otomatik klima özelliği, şerit takip sistemi, park mesafe sensörü, arka ve önlerde olmak üzere hava yastıkları gibi olan bunların dışında birçok özellikler araçta mevcuttur.

 

Araç manuel ve otomatik vites seçenekleri ile benzinli yanı sıra dizel motor seçenekleri ile sevenleriyle buluşabilecek. Bu özellikli aracın fiyatı da oldukça elverişli olduğundan tercih olarak da bir kademe öndedir.

 

Son olarak da 2018 model Skoda Octavia modelinin fiyat kısmını söylersek model özelikleri artışına göre araç 75,000 TL ile 133,000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

 

Siz de bu araç ile ilgili detayları facebook adresimizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018, 2018 model arabalar, 2018 model Skoda Octavia, 2018 Skoda Octavia, octavia, skoda, Skoda Octavia 2018, Yeni araba modelleri, yeni araba modelleri 2018, Yeni Skoda Octavia

Sonraki Yazı