2018 Model Suzuki Baleno Özellikleri ve Fiyatı

/ 8 Haziran 2017 / / yorumsuz
2018 Model Suzuki Baleno Özellikleri ve Fiyatı

Sevgili okurlarımız, bu yazımızda Türkiye yollarında yer almaya devam edecek olan 2018 model Suzuki Baleno aracının tanıtımını gerçekleştireceğiz. Özellikleri ve donanımıyla dikkat çeken modeller arasında yer alan 2018 model Suzuki Baleno, teknik detay açısından rakipleriyle yarışabilecek bir çok özelliğinin olduğunu gösterdi.

 

2018 model Suzuki Baleno aracının fiyatı:

 

Tek motor anlayışıyla piyasaya sürülecek olan Suzuki Baleno, 1,2 GL motor seçeneğine sahip olup 90 beygir gücünde, benzinli ve otomatik vites seçeneğiyle 69.000 TL’den satışa sunulmaktadır.

 

 

2018 model Suzuki Baleno aracının teknik bilgileri:

 

  • 12 cm yerden yüksekliğe sahip olan Suzuki Baleno, 4.9 metre minimum dönüş çapına sahiptir.

  • 320 litrelik bir bagaj hacmine ve 37 litrelik bir yakıt deposuna sahiptir.

  • Saatte 180 km hıza ulaşan Suzuki Baleno, 0’dan 100’e ortalama 13 saniye gibi bir sürede ulaşmaktadır.

  • Şehir içinde 5,6 litre, şehir dışında 4 litre, karma olarak da 4,6 litre yakıt tüketimiyle 100 km yol alabilmektedir.

 

 

Teknik verileri incelediğimizde standart özellikler yansıtan Suzuki Baleno özellikle benzinli motorlardaki son derece düşük yakıt tüketimiyle de dikkat çekmektedir.

 

 

Yokuş kalkış desteğinin opsiyonel olarak sunulduğu 2018 Suzuki Baleno modelinde birçok güvenli özellikleri standart olarak sunulmaktadır. Fiyatı ve teknik detaylarıyla benzinli motorla çalışan araçlar içerisinde en düşük yakıt tüketimine sahip olan 2018 Suzuki Baleno bu açıdan değerlendirilebilecek araçlar arasında yer almaktadır.

 

 

Konfor ve özellik açısından bu paralara alabileceğiniz standart modeller arasında yer alan 2018 model Suzuki Baleno modeliyle ilgili detaylara ve gelişmelere sitemiz aracılığıyla veya facebook adresimiz takip ederek ulaşabilirsiniz.