Yeni Toyota Corolla Özellikleri ve Detayları

Dizayn edilebilir tasarımı açısından dikkat çeken yeni modellerin başında gelen Toyota Corolla, benzinli ve dizel motor seçenekleriyle 2017 yılında da piyasadaki yerini almaya devam ediyor. Üstün Japon teknolojisinin önemli araçlarından biri haline gelen ve Türkiye piyasasında da önemli araçlardan biri olan, 1994 yılından beridir Türkiye’de satışta bulunan Toyota Corolla; sıfır araç kategorisinde ve ikinci el araç kategorisinde en çok tercih edilen Sedan modellerinin başında gelmektedir.

Sunulan teknoloji ve tasarımı ile daha çarpıcı bir yapıya sahip olan ve son derece geliştirilebilir bir teknoloji ile dikkat çekici araçlardan biri haline gelen Toyota Corolla, alınabilir fiyat aralığı ile de dikkat çekmektedir. 2017 model Toyota Corolla, 59 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmakta olup en üst modelin fiyatı ise 105 bin 900 TL civarındadır.

Standart güvenlik özellikleriyle de dikkat çeken ve bu anlayışıyla da güvenlik açısından üst düzey bir anlayış sergileyen yeni Corolla, yapısal açıdan değerlendirildiğinde alınabilecek modellerin başında gelmektedir.

Gözle görülebilir bir dinamikliği olan Corolla, teknik açıdan da önemli veriler sunan Sedan araçlarından biridir. Teknik veriler bakımından 190 kilometre hıza kadar ulaşan bu model 0’dan 100 kilometre hıza ortalama 12 saniyede ulaşabilmektedir.

Manuel ve otomatik vites seçenekleri ile de satışa sunulan yeni Corolla aracının dizel motorlardaki yakıt tüketimi ortalama 5,5 litre olup benzinli motorlarda ise ortalama 8 litre civarındadır. Hem alınabilir fiyat aralığı hem de tasarım ve teknolojisi ile dikkat çeken yeni Corolla modelini yakından görmek isteyenler mart ayı boyunca yapılacak test sürüşleri ile aracı daha yakından tanıyabilirler. Bilgi almak ve aracın test sürüşlerine katılmak için en yakın Toyota yetkili satış noktalarına uğramanız yeterlidir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0, 1,6 tdi, 2017, 2017 1,6 tdi, 2017 model 1,6 tdi, 2017 model toyota 1,6 tdi, 2017 Model Toyota Corolla, 2017 Toyota Corolla, 2017 Toyota Corolla fiyatı, 2018 Toyota Corolla, alsancak, benzin, benzin toyota 1,6 tdi, corolla, izmir, kırmızı, kırmızı renk toyota 1,6 tdi, manuel, manuel vites 1,6 tdi, satılık 1,6 tdi, satılık toyota 1,6 tdi, taksitle 1,6 tdi, taksitle toyota 1,6 tdi, toyota, toyota 1,6 tdi, toyota 1,6 tdi corolla, toyota corolla, Toyota Corolla 2107, Toyota Corolla fiyatı, Yeni araba modelleri, yeni Corollar, yeni model arabalar

Sonraki Yazı