Yeni Model Volkswagen Caravelle Özellikleri ve Fiyatı

Donanımsal açıdan ve son derece kullanışlı bir iç hacim bakımından önemli araçlardan biri olan Volkswagen Caravelle, tasarlanabilir kompakt bir iç dizayn anlayışıyla son derece geniş bir aile aracı olarak dikkat çekmeye devam ediyor.

 

Bu yazımızda piyasada son derece önemli bir yere sahip olan 2017 Volkswagen Caravelle modelinin yeni serisinin görünümü ve teknik detayları açısından değerlendirmesini yapmaya çalışacağız.

 

Sunulan teknoloji açısından çağın önemli araçlarından biri olan Volkswagen Caravelle güncellenen tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Bu açıdan son derece geliştirilmiş bir Volkswagen teknolojisine sahip olan Caravelle, benzinli ve dizel motor seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.

 

2017 model Volkswagen Caravelle 4 farklı tasarım anlayışına ve 6 farklı renk seçeneğine sahiptir. Bu açıdan tercih yapabileceğiniz opsiyonlar sunan Caravelle, İlgi uyandırıcı kasa türleriyle ile satın alınabilecek önemli modeller arasında yer almaktadır.

 

Fiyat aralığı açısından alınabilecek önemli ticari araç ve binek araç kategorisinde kullanılabilecek modeller arasında yer alan 2017 Caravelle, 115.000 TL başlangıç fiyatına sahip olup en üst modeli 139.000 TL’den satışa sunulmaktadır.

 

1968 cc motor gücüne sahip olan ve otomatik vites seçeneğiyle de satışa sunulan yeni Caravelle, dizel motor seçeneklerinde 100 km’de ortalama 6 litre yakıt tüketimine sahiptir. Araç saatte maksimum 203 km hıza kadar ulaşabilmekte olup 0’dan 100 km hıza ortalama 12 saniyede ulaşmaktadır.

 

Modern anlamda birçok donanıma sahip olan yeni Volkswagen Caravelle, hem teknik hem de teknoloji açısından tercih edilebilecek önemli araçlardan biri olarak dikkat çekmektedir.
Siz de modern bir anlayışla üretilen bu aracı daha yakından görmek için en yakın Volkswagen yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0, 2.0 tdi bmt comfortline, 2017, 2017 2.0 tdi bmt comfortline, 2017 Caravelle, 2017 model 2.0 tdi bmt comfortline, 2017 model volkswagen 2.0 tdi bmt comfortline, 2017 model Volkswagen Caravelle, 2017 Volkswagen Caravelle, 2018 Volkswagen Caravelle, caravelle, dizel, dizel volkswagen 2.0 tdi bmt comfortline, istanbul, satılık 2.0 tdi bmt comfortline, satılık volkswagen 2.0 tdi bmt comfortline, siyah, siyah renk volkswagen 2.0 tdi bmt comfortline, taksitle 2.0 tdi bmt comfortline, taksitle volkswagen 2.0 tdi bmt comfortline, volkswagen, volkswagen 2.0 tdi bmt comfortline, volkswagen 2.0 tdi bmt comfortline caravelle, Volkswagen Caravelle 2017, Volkswagen Caravelle 2017 fiyatı, yarı otomatik, yarı otomatik vites 2.0 tdi bmt comfortline, Yeni araba modelleri, yeni model arabalar, yeni model arabaşar, yeni Volkswagen Caravelle

Sonraki Yazı