beylikdüzü escort

YENI FIAT 500 LOUNGE ÖZELLIKLERI VE FIYATI

Fiat 500 modeli özellikle 50 yıldır Fiat’ın en sevilen ve tercih edilen otomobili oldu. İtalyan ruhunu ve karakterini yansıttığını söyledikleri Fiat 500 gerçekten de yılların getirdiği bir tecrübeye sahiptir.

Oldukça küçük bir araç olarak değerlendirebileceğimiz Fiat 500 Lounge modeliyle piyasada halen hâkimiyet kurmak istiyor.

 

Fiat 500 Lounge Tasarımı Nasıl?

 

Özellikle tasarımı çok şık ve güzel özellikleriyle kendine hayran bırakıyor. Minimal tasarımla bezenmiş dış kısmı, fren lambası, park lambası ve sinyal lambaları ile birlikte 13 farklı renk seçeneği sunmasıyla da oldukça iyi bir seçenek oluyor.

Farklı jant ve dış renkleriyle birlikte kendi tarzınızı oluşturarak aracınızı iyi bir tasarım ikonu yapabiliyorsunuz. Sabit cam tavan ile birlikte gelen Lounge modeli çok şık bir özelliği de kendisinde barındırmış oluyor.

Fiat 500 Lounge Motor Hacmi Nasıl?

 

500 1.2 Fire 69 HP modeliyle 69 beygir gücünde benzinli bir motorla birlikte sınıfına göre oldukça iyi performans sunuyor. Bu açıdan da gayet kullanışlı modeller arasında olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

 

 

Fiat 500 Lounge Yakıt Tüketimi Nasıl?

 

Şehir içi ortalama tüketim 100 kilometrede 6.0 lt, şehir dışı ortalama tüketim 100 kilometrede ise 4.1 lt gibi yakıt tüketim değerlerine sahiptir.  Yakıt deposu 35 lt almakta ve maksimum olarak 160 km hıza kadar çıkmaktadır.

 

Yeni Fiat 500 Lounge Modelinin Donanımları Nelerdir?

 

Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar ile buğulandırmayı sonlandıran Fiat 500, yol bilgisayarı ile birlikte çok rahat bir deneyimi elde edebiliyorsunuz. Özellikle yol bulma ve navigasyon işlerini halleden yol bilgisayarı çok önemli bir ayrıntı olmuş.

 

Yükseklik ayarlı direksiyon simidi ve yükseklik ayarlı sürücü koltuğu ile de ayarlanabilir bir seçenek olması sebebiyle hoş bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

 

Eve kadar takip sistemli farlar, otomatik klima, park sensörü gibi özelliklerle de çok üst düzey güvenlik ve konfor seçenekleriyle geliyor.

 

ABS (Kilitlenme Karşıtı Frenleme Sistemi), EBD (Elektronik Fren Güç Dağılımı), BAS (Acil Fren Destek Sistemi) ve ESP (Elektronik Stabilite Programı) gibi sistemleriyle bu denli bir araç için yüksek güvenliği Fiat önemsediğini gösteriyor ve sedan araçlardan farkı olmadığını görebiliyoruz.  Hız sabitleyici ile de yorulmalara son veriyor, ISOFIX ile bebek koltuğuna ekstra güvenlik yüklüyor.

 

Aracın Türkiye anahtar teslim satış fiyatı 107.900 TL olarak belirlenmiştir. Siz de araç ile ilgili detaylar için Fiat bayilerine uğrayabilirsiniz.

 

 

Bu ilana benzer arama terimleri: