Yeni Fiat Egea Kampanyası Devam Ediyor!

Tipo modeli olarak Avrupa’da satışta olan yeni Egea modeli Fiat araba kampanyaları çerçevesinde faizsiz kredi desteğiyle satışa çıkarıldı.

 

Sedan yapısıyla Türkiye’de önemli bir satış oranına ulaşan Yeni Egea modeli hem kaliteli malzeme kullanımı hem de tasarım açısından yeni yılda da epey ilgi gösterilecek modellerden biri olarak dikkatleri çekmektedir.

 

Fiat yetkili satış noktalarından yararlanabileceğiniz kampanya çerçevesinde faizsiz sunulan kredi miktarı 30 Bin TL olup aylık 2.000 TL ödemeli 15 ay vadeli krediden % 0 faiz seçeneğiyle yararlanabilirsiniz.

 

Kolay bir şekilde faiz ödemeden bir araç sahibi olmak isteyenlere özel hazırlanan kampanya çerçevesinde sunulan fırsatlarla Fiat Egea modeli kolay bir ulaşım olanağı sağlıyor. 67.000 TL’den başlayan fiyatlarla piyasadaki yerini alacak olan bu araç, yakıt tüketimi açısından da son derece iyi görünüyor. Dizel motorlarda 100 km için ortalama 5 litre yani 20 TL civarında bir yakıt tüketimine sahiptir.

 

Detaylı bilgi ve test sürüşlerine katılmak için Fiat bayileri sizi bekliyor.

Kredi destekli kampanyadan sadece kredisi onaylanan bireysel müşteriler yararlanabilir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017 Fiat Egea, Egea, Egea 2017, faizsiz Fiat kampanyaları, Fiat, Fiat Egea 2017 kampanyası, sıfır araba kampanyası, taksitle sıfır araba, yeni Fiat kampanyaları

Sonraki Yazı