Yeni Ford C-Max Kampanyası Faizsiz Devam Ediyor!

Yeni Ford C-Max Kampanyası

Geniş iç dizaynı ile dikkat çeken Ford C-Max aile aracı olarak alınabilecek en önemli modellerin başında gelmektedir.

 

Son derece geniş bir yapıya sahip olan ve  Ford teknolojisiyle üretilen önemli araçlardan birisi olan yeni Ford C-Max; benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip olup 6 ileri manuel ve otomatik vites seçenekleri bulunmaktadır.

 

Yakıt tüketimi açısından son derece verimli bir tüketme sahip olan ve 100 kilometrede ortalama 6 litrelik bir yakıt tüketimiyle yol alabilen yeni Ford C-Max sıfır araba kampanyaları çerçevesinde satışa sunulmaktadır.

 

Taksitle sıfır araba almak isteyenlere özel hazırlanan kampanya çerçevesinde yenilikçi bir multimedya Anlayış ile üretilen ve birçok Konfor anlayışını standart olarak sil olduğu yeni Ford C-Max aracına faiz ödemeden sahip olmak isteyenlere özel hazırlanan kampanya devam ediyor.

 

Ford teknolojisinin önemli satışı oranlarına ulaşan araçlarından biri olan bu araca sahip olmak isteyenler özel hazırlanan kampanya ile faiz ödemeden Yeni bir araç sahibi olabilirsiniz.

 

Kampanya çerçevesinde 20.000 TL’lik kısmına 20 ay vade seçeneğinden yararlanarak hiç faiz ödemeden aylık 1.000 TL taksit seçenekleri de kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

 

Özellikleri, Donanımı ve Konfor açısından tercih edebileceğiniz araçların başında gelen yeni Ford C-Max aracına özel hazırlanan kampanyadan yararlanarak sizde yeni bir ara sahip olmak istiyorsanız kampanyadan yararlanmak için en yakın Ford yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017, c-max, faiz ödemeden taksitle araba almak, faizsiz araç satanlar, faizsiz taksitle sıfır araba, ford, sıfır araba kampanyaları

Sonraki Yazı