Yeni Hyundai i20 Şimdi Faizsiz Kredi Desteğiyle Geliyor!

53.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan 2017 model Hyundai i20 modeline sahip olmak isteyenlere özel Hyundai tarafından sunulan faizsiz kredi destekli araç kampanyası son hızıyla devam ediyor.

Panoramik cam tavan  özelliğini opsiyonel olarak sunulmakta olup bu modele sahip olmak isteyenler için sunulan faizsiz kredi destekli sıfır araç kampanyası kaldığı yerden devam ediyor.

2.500 TL’ye varan nakit indirimi de uygulanacak olan kampanya çerçevesinde aracın belirli bir kısmına faiz ödemeden 15 aya varan vade seçenekleriyle kolay ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Benzer modellere göre biraz daha konforlu bir yapıya sahip olan yeni Hyundai i20 modelinin benzinli motorlardaki yakıt tüketimi ortalama 7 ile 8 litre arasında olup dizel motorlarda bu oran ortalama 5 litre civarındadır.

Teknik detayları açısından manuel ve otomatik vites seçeneği de satışa sunulan yeni Hyundai i20 Active, yeni Hyundai i20 Coupe modeli birçok teknik detaylar açısından değerlendirildiğinde sportif görünümü ile dikkat çeken modellerin başında gelmektedir.

Özellikle sıfır bir araç alıp şehir içi kullanımına uygun bir model arayanlar için önerebileceğimiz yeni Hyundai i20 modeline sahip olmak isteyenler için özel olarak hazırlanan faizsiz kredi destekli 15.000 TL kredi kampanyası Nisan ayının sonuna kadar devam ediyor.

Bu kapsamda kampanyadan yararlanarak sizde sıfır bir araç sahibi olmak istiyorsanız en yakın Hyundai yetkili satış noktalarında uğrayarak kampanya ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve 15.000 TL 15 ay yüzde 0 faiz seçenekli sıfır araç kampanyasından yararlanarak kolay ödeme seçenekleri ile yeni bir Hyundai i20 sahibi olabilirsiniz sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hyundai, Hyundai i20 kampanyası, i20, Yeni araba modelleri, yeni model arabalar

Sonraki Yazı