Yeni Model Fiat Egea Teknik Detayları ve Fiyatı

Yılın en çok satılan aracı olan Fiat Egea, 2018 yılına da hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. 2018 model Fiat Egea, sedan kategorisinde yer alan önemli araçlar arasındaki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaya devam ediyor.

 

2018 Fiat Egea, fiyat açısından incelendiğinde 59.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmakta olup 100.000 TL’ye kadar ulaşabilmektedir.

 

Teknik detaylarını inceleyecek olursak araç dizel ve benzinli motor seçeneklerine sahip olup yakıt tüketimi açısından farklılıklar göstermektedir. Özellikle dizelde yakaladığı 5 litrelik karma yakıt tüketimi son derece iyi gözüküyor. Bu oran benzinlilerde ortalama 8 litre civarındadır.

 

Birçok özelliği içinde barındıran 2018 model Fiat Egea, güvenlik özellikleri açısından standart donanımsal özellikleri sunmaya devam ediyor. Yokuş kalkış desteği, elektrikli ön ve arka camlar, eve kadar takip sistemli farlar, yol bilgisayarı, USB girişi gibi birçok donanımsal özellik de bulunmaktadır.

 

Tasarım açısından son derece etkileyici bir araç olmaya devam eden 2018 model Fiat Egea, yeni yılda da özellikle performans açısından gösterdiği değişimle daha çok tercih edilmeye devam edecek gibi gözüküyor.

 

Piyasada özellikle sıfır araba kampanyası çerçevesinde sunduğu 25.000 TL faiz kredi desteğiyle de dikkatleri üzerine çeken yeni Fiat Egea, bu kampanya aracılığıyla daha fazla araç satışını göreceğini tahmin ediyoruz.

 

Özellikleri bakımından son derece kompakt bir araç olan ve geniş bagaj hacmiyle de dikkatleri üzerine çekmeye devam eden yeni Fiat Egea 2018 model, hem fiyat aralığı hem de sunulan teknoloji açısından kayda değer modeller arasında yer almaya devam ediyor.

 

Siz de yeni Fiat Egea modeliyle ilgili gelişmeleri takip etmek için facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018, 2018 Fiat Egea, 2018 Fiat Egea fiyatı, 2018 model arabalar, 2018 model Fiat Egea, Egea, Fiat, Fiat Egea 2018

Sonraki Yazı