Yeni Model Ford B-Max Özellikleri ve Fiyatı

Sıra dışı gövde yapısıyla ve tasarım anlayışıyla tüm dikkatleri üzerine çeken yeni Ford B-Max, yenilikçi ve esnek iç ve dış tasarımıyla Türkiye’de satışa sunulmaya devam ediyor.

 

Ford C-Max modelinin iç hacim açısından biraz daha daraltılmış modeli olmasına rağmen farklı kapı yapısıyla dikkat çeken yeni Ford B-Max, giriş kolaylığı sağlayan kapı sistemi ile oldukça beğenilen modellerinin başında gelmektedir.

 

Aktif şehir içi güvenlik sistemi ile de ön plana çıkan ve bu açıdan da düşük hızdaki çarpışmaların riskini azaltmak için sürekli olarak geliştirilen mesafe takip sistemi özelliği ile önemli teknolojik donanıma sahip olan yeni B-Max modelinde geri görüş kamerası da son derece kullanışlı bir yapı olarak sunulmaktadır.

 

7 farklı renk seçeneği de dikkat çekici bir araç haline gelen ve spor kırmızı ile deniz mavisi renkleriyle özel bir renk ağı oluşturan yeni Ford B-Max modelinde iki farklı 15 inç jant özelliği bulunmaktadır.

 

Donanım açısından çok önemli özellikler gösteren yeni Ford B-Max modelinde yokuş kalkış desteği, hız kontrol sistemi, uzaktan kumandalı merkezi kilit, lastik basınç takip sistemi, yol bilgisayarı, Bluetooth ve Türkçe sesli kontrol sistemi, yokuş kalkış destek sistemi gibi önemli donanımlar da bulunmaktadır.

 

Tasarımı ve iç dinamikleri açısından Ford’un önemli modellerinden birisi olan ve aile aracı olarak en çok tercih edilecek modeller arasında yer alan yeni Ford B-Max dizel ve benzinli motor seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.

 

Dizel motor seçeneklerinde 5 ileri manuel vites seçeneği bulunan ve 95 PS güç üreten yeni B-Max aracının benzinli motorların da ise 6 ileri powershift otomatik vites seçeneği bulunmakta olup 105 PS güç üretmektedir.

 

Benzinli motorlarda ortalama 7 ile 8 litre arasında yakıt tüketen yeni Ford B-Max dizel motorlarda ise, 4,5 litre gibi son derece düşük bir yakıt ortalamasına sahiptir.

 

Saatte 180 kilometre hıza ulaşabilen ve 13 saniye gibi bir sürede 0’dan 100 kilometre hıza çıkan yeni Ford B-Max aile aracı olarak tercih edilebilecek önemli modellerden birisi olarak dikkat çekmektedir.

 

Özellikleri ve donanımı ile dikkat çeken ve yeni kasa seçeneği ile de göz alıcı bir hale dönüşen yeni Ford B-Max aracının başlangıç fiyatı 68 Bin TL olup en üst modeli de 82 bin TL’den satışa sunulmaktadır.

 

Dizel ve benzinli motor seçenekleri, manuel ve otomatik vites seçenekleri ile dikkat çeken yeni B-Max aracının opsiyonel olarak sunulduğu birçok özellikle dikkate değer araçların başında gelmektedir. Bu açıdan siz de yeni B-Max aracının farklı tasarım anlayışını yakından görmek ve test sürüşlerine katılmak için en yakın Ford yetkili satış noktaları uğrayabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017 Ford B-Max, 2017 model Ford B-Max, b-max, ford, Ford B-Max 2017, Yeni araba modelleri, yeni model arabalar

Sonraki Yazı